Jump to content

Güncellenebilir Vag Kablosu Satılıktır

Recommended Posts

Ürün Adı:  Güncellenebilen avrupa sürümü Vag-Com Kablosu

Detaylar:  PİYASADA BULUNAN ÇİN MALI GÜNCELLENEBİLİR DİYE SATILIP GÜNCELLENMEYEN 1 BİLGİSAYARDA ÇALIŞAN LOADERLI KABLOLAR İLE KARIŞTIRMAYIN.BİRDEN FAZLA BİLGİSAYARA KURABİLİRSİNİZ HERHANGİ BİR CRACK VS SÖZ KONUSU DEĞİLDİR İNTERNET AÇIK KEN PROBLEM YARATMAZ.GÜNCELLEME GELDİĞİNDE ONLİNE TARAMAKTADIR. MEVCUT SÜRÜM 20.12.0.1 

GERİYE DÖNÜK OLARAK
18.9.1 - 18.1.0 - 17.8 - 17.1.3 - 17.1.2 - 17.1.1 - 17.1.0 - 16.8.4 - 16.8.3 - 16.8.2 - 16.8.1 -

16.8.0 - 15.7.4 - 15.7 - 14.10 - 12.12.3 - 12.12 Sürümleri İlede Kullanılabilmektedir.

Fiyat:  1000

Fotoğraf:  0532 058 46 93

unnamed.jpg

tarihinde sayyad tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konudaki görseller

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Dostlar jetta vs.a raçlarda helojen olan ampülleri led yaptığımız da bildiğiniz gibi arıza yakıyor bunu lede uyarlama kanalı veya kodlaması nedir ysrdım lütfen?
    • @Mustafaun @ogzogz @Mmt0634 Buzlanma sorununu kodlama yaparak çözebilirsiniz. bir arkadaşımda gördüm, kumandadan kapıları açınca katlanır ayna açılmıyor. aracın içine girip anahtarla marş basınca açılıyordu. yani aracın kapılarını açıp içine girdiğinizde aynanın kumandasından katlamayı kapatabilirsiniz bu kodlamayla.
    • Yorumlarınız için teşekkür ederim eleştiriye açığım tabiki de. İlk defa satışını yapıyorum ancak yapılan alaycı yorum cidden soğuttu... O şahsın seviyesine inmektense üslubumu korumayı tercih ederim.😉  Hayırlısı olsun alan kişi çıkarsa satarım yoksa durur zaten.
    • Tam olarak dün başıma geldi. Ankara’da aracımızın üzerine kar yağdı. Şehir dışında olduğum için temizleyemedim ve dün sabah arabanın yanına gittim aman tanrım 5cm kalınlığında buz olmuş her yer. Ayna aklıma hiç gelmedi ve anahtara basma gafletinde bulundum çatır çutur gebere gebere aynaları açtı içim yandı yeminle 5 cm buzu kırarak açıldılar. Hemen radyodan girip iptal ettim ama şuan bozuk mu diye korkmuyor değilim. Neyse aracı çalıştırdım buzları kırmak için gafletle sileceklere dokundum güzelce:) onlarda hareket edemedi doğal olarak. Tam bir saat -14 derece soğukta buzları %80 oranında kırdım temizledim saat 15 gibi ise hava -4 olunca anca kalan kısmı temizledim. Sonuç olarak aynalar kışın hep açık kalmalı.
    • @Mmt0634Fon makinası ile aynaların buzunu eritebilirsin diğer turlu büyük risk 
  • Yeni Oluştur...