Ocak 2021 T-roc

@Tsigolf Dogrudur ama T-roc'ta bir Almana benzemiyor, ic tasarim-kalite berbat ötesi, dis görünüste 2008 ile kiyaslandiginda 2008 "victoria screet"mankeni gibi kalyior t-rocun yaninda, benim tercihim torsiyon cubuguda olsa, kuru sanzumanda olsa Ateca olurdu, ama tip olarak en güzeli 2008.

Güzellik olarak 2008 segmentinin en güzeli, cok güzel, vertigo mavisi cok yakisiyor ama iste fransiz, t-roc begenen fransizin diger kusurlarini göz ardi edebilir dis görünüsü icin, yoksa yukarida belirttigim gibi "ben fransiz sevmem" :)  

selamlar arkadaşlar. bende golf 7.5 aracımı satıp bu araçtan alayım diye düşündüm fakat, birkaç bayide aracın içine bindim baya arştırdım, aracın iç malzeme kalitesi kapıların içleri hayalet ekranın benim aracımdan daha küçük olması vs vs hiç hoşuma gitmedi. ayrıca vw nin neredeyse 8 - 10 yıldır iç mekanın her modelde aynı olması iyce canımı sıktı, artık bi değişiklik yapmaları gerekiyor. aracın içine girince passat mı kullanıyorsun golf mü, yoksa t-roc mu hepsinin içi aynı. şimdilik vazgeçtim. bakalım yaza doğru yeni birşeyler olurmu belkide farklı bir markaya geçmek gerek.

Beyaz ve Siyah renk T-roc  açılır tavan hariç  +  olarak  şerit takip-hız sabitleyici-kör nokta uyarı, Konya Gökmen de  310bin tl ye bıraktılar araçlar henüz gelmemiş yol da dedi satış temsilcisi.  

Audi Q2 ye bakmasını öneririm  düşünen arkadaşların,1.5 tsi   375 bin tl ama doğuş oto da ekstra indirim vardır belki..

Makyajlı kasa Tiguan life cam tavan+koltuk ısıtma+masajlı ergoactive koltuk günbatımı mavisi 375.000 TL fiyat aldım Ankara Eskihisar bayiinden. 

IQ farlar olmayınca araba hakikaten boş görünüyor ama bu paraya hem yeni kasa hem de bu donanımlar iyi gibi geldi açıkçası. 

@krymHocam ateca konusunda hemfikiriz çok güzel ve çok donanımlı bi araç. Ama dq200 kuru kavrama olayı hala kafamı kurcalıyor, içime tam sinmiyor bu yüzden. 

@Holigan bunun sonu yok ama life çok boş duruyor hocam.

sarı sitede galerilerde sıfır makyajsız highline var 400bin ve altına, bence daha iyi bir tercih olur.

@Holigan Iyi fiyat almissiniz, opak baz model 360 bin lira

Ötv muafiyetli 180 bin liraya satiyorlarmis, yani 330 bine en bos life tiguan satabilirler, ama simdilik satmiyorlar, bende kararsiz kaldim, belki biraz daha düserler diye bekliyorum

@ahmet306kesinlikle çok boş duruyor life paket, ama elegance pakete çıkınca 420 den başlıyor hocam. Bakalım alırsam eğer, zamanla far takımı difüzör jant vs. doldurmaya başlarım diye düşünüyorum. 

@krym Hocam telefonda verdikleri fiyat bu, hesap makinesini alıp esnaf gibi hesaplayıp verdi bu rakamı. Yüz yüze pazarlıkla biraz daha inerler gibi geldi bana. Ellerinde baya bi araç var ve satamamışlar belli. 

Makyajlı kasa Tiguan life cam tavan+koltuk ısıtma+masajlı ergoactive koltuk günbatımı mavisi 375.000 TL fiyat aldım Ankara Eskihisar bayiinden. 

IQ farlar olmayınca araba hakikaten boş görünüyor ama bu paraya hem yeni kasa hem de bu donanımlar iyi gibi geldi açıkçası. 

@krymHocam ateca konusunda hemfikiriz çok güzel ve çok donanımlı bi araç. Ama dq200 kuru kavrama olayı hala kafamı kurcalıyor, içime tam sinmiyor bu yüzden. 
Hocam ben de T-Roc için aramıştım. Doğuş Oto Maslak'da Rline varmış 365bin tl. Esenyurt'ta Troc yokmuş, sizin paylaştığınız Tiguan Life 375 bin tl ve sunroof'suz olanına 356 bin tl civarı bir şey dediler.

Diğer Doğuş Oto şubesinde T-Roc Highline gelecekmiş ama anahtarsız çalıştırma ve elektrikli bagaj yokmuş. Şayet sadece anahtarsız çalıştırma ekli olsaydı düşünüyordum.

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Hocam highline dediğiniz makyajsız kasa değil mi? Benim aradığım bayiler artık makyajsız getirmiyoruz dediler. Bence yine de düşünün, söylediğiniz iki opsiyon da maliyetli de olsa sonradan ilave edilebilir retrofitler. 

@AhmetCakmak Hocam highline dediğiniz makyajsız kasa değil mi? Benim aradığım bayiler artık makyajsız getirmiyoruz dediler. Bence yine de düşünün, söylediğiniz iki opsiyon da maliyetli de olsa sonradan ilave edilebilir retrofitler. 
Hocam pardon belirtmeyi unutmuşum konu T-roc diye, Highline derken T-roc içindi. Yoksa evet Tiguan'da makyajsız kasa artık yokmuş. 

Sanırım İstanbul'daki tüm bayileri aradım ama T-roc Highline yok, olanlarda ise kırmızı renk vardı. Yukarıda paylaştığım indium gride anahtarsız çalıştırma olsaydı güzel olurdu.

Dün numara bırakmıştım, bugün aradılar.

VW Tamaş 1.5 tsi DSG T-Roc Rline turuncu renk, anahtarsız çalıştırma ve elektrikli bagaj vs en donanımlısı. 362 bin tl. 

Şubat'ta VAG grubu çoğu araç stokları gelecek bayilerin söylediği kadarıyla.

Dün numara bırakmıştım, bugün aradılar.

VW Tamaş 1.5 tsi DSG T-Roc Rline turuncu renk, anahtarsız çalıştırma ve elektrikli bagaj vs en donanımlısı. 362 bin tl. 

Şubat'ta VAG grubu çoğu araç stokları gelecek bayilerin söylediği kadarıyla.
bu fiyata Ateca daha mantıklı değil mi hocam? Troc Polonun abisi, Ateca ise Tiguanın kardeşi gibi duruyor 

bu fiyata Ateca daha mantıklı değil mi hocam? Troc Polonun abisi, Ateca ise Tiguanın kardeşi gibi duruyor 
Hocam Ateca tabiki daha güzel. Onun fiyatları da 345 bin tl FR veya Experience paket, plus paket ise +25 bin tl civarı sanırım.

Özellikle plus paket ile alınırsa direksiyon ve koltuk ısıtma, hafızalı koltuk vs baya güzel bir araç haline geliyor. 

Bizim evdekiler büyük araç istemeyip T-roc'ı beğendikleri için bakıyorum şu sıralar. Bütçe de 335bin tl civarı, o yüzden Ateca bakmıyorum şuanlık, Ateca olursa plus paketsiz tercih etmek istemem.

@Aliiii Hocam 2021 alıp koymuşlar ilana. Fiyatı 330 bin tl, normalde bayinin verdiği fiyat buydu @Tamer hocamızın ve sizin paylaştığınız üzere. 2021'lerde indirim mi yapıldı acaba merak ettim. Euro düşüşü dolayısıyla aslında çoktan indirim olması gerekirdi ama henüz indirim göremedik. Haftaya bir arayayım bakalım tekrardan. Geçen hafta epey aramıştım ama hiçbirisinde 2021 yoktu. @Gökhan Bilgin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-2021-model-t-roc-0-km-serit-takip-plus-hayalet-son-fiyat-896107115/detay

Geri
Üst Alt