Ocak 2021 T-roc

Tamer

Üye
İsim
Tamer
 Merhaba Arkadaşlar,eşimin kullandığı 2015 model Fiat 500x aracı satabilirsem değiştirmeye karar verdim,aldığım teklifleri bilgi olması amacıyla paylaşıyorum.

Bu aracı 335.000 tl ye bıraktılar,Konya Gökmen de mevcut

IMG_9947.jpg

ellerinde sadece turuncu renk var.

T-roc modelini test sürüşü yapmadım ama iç malzeme kalitesi hoş gözükmedi.

Audi q2 1.5 tfsi beyaz renk aracı 375.000 tl ye bıraktılar,premium paket ve ekstralarıda var, hem golf7 hem a3 1.6 tdi (2015) model kullanıcısı olarak ne troc ne de q2  kullandığım modellere iç mekan kalitesi olarak tatmin edici gelmedi,sanırım yeni model araçlar maliyet endişesi nedeniyle özellikle iç mekan malzeme kalitesinden baya çalmışlar,ama premium marka olması nedeniyle tercihimi q2 den yana kullanacağım.

Bir çok VW'de Troc'larda hala indirim var. 

Cam tavan, sürüş asistan, otomatik bagaj ve geri görüşlü Highline'ları 330-335 arası, 

Aynı özellikte Rlineları 360-365 arası veriyorlar. 

Dileyen kaçırmasın. Maslak Doğuşta bir tane Kırmızı Siyah Rline var mesela. Mavi highline gelecekti bu ay içinde vs.

T-roc modelini test sürüşü yapmadım ama iç malzeme kalitesi hoş gözükmedi.

Audi q2 1.5 tfsi beyaz renk aracı 375.000 tl ye bıraktılar,premium paket ve ekstralarıda var, hem golf7 hem a3 1.6 tdi (2015) model kullanıcısı olarak ne troc ne de q2  kullandığım modellere iç mekan kalitesi olarak tatmin edici gelmedi,sanırım yeni model araçlar maliyet endişesi nedeniyle özellikle iç mekan malzeme kalitesinden baya çalmışlar,ama premium marka olması nedeniyle tercihimi q2 den yana kullanacağım.
T-roc ve Q2'nin malzeme kalitesi olarak Golf'ün gerisinde kalması normal hocam, malzeme konusunda Golf'ü aratmayacak gibi olsalardı sadece boyutları için çok daha fazla para verip bir üst segment suv tercih eden pek olmazdı diye düşünüyorum.

T-roc ve Q2 gibi araçları sevdiren şeyler C segmenti binek otomobil parasına alınabiliyor olmaları, oyuncakları ve tasarımları bence.

Tercihiniz ve aracınız şimdiden hayırlı olsun.  (y)

Bir çok VW'de Troc'larda hala indirim var. 

Cam tavan, sürüş asistan, otomatik bagaj ve geri görüşlü Highline'ları 330-335 arası, 

Aynı özellikte Rlineları 360-365 arası veriyorlar. 

Dileyen kaçırmasın. Maslak Doğuşta bir tane Kırmızı Siyah Rline var mesela. Mavi highline gelecekti bu ay içinde vs.
Hocam yazdığınız opsiyonları bulunan Highline'lar halen o fiyatlarda mı acaba, bilginiz var mı?

Bu arada @Tamer hocam sizin seçiminiz ne oldu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam yazdığınız opsiyonları bulunan Highline'lar halen o fiyatlarda mı acaba, bilginiz var mı?

Bu arada @Tamer hocam sizin seçiminiz ne oldu?
Selam Ahmet hocam, 

Geçen hafta kaporamızı geri aldık biz. Araç hala orada duruyordu. İsterseniz Doğuş Maslak'ı bir arayın. Fiyatı aynı idi. 

Selam Ahmet hocam, 

Geçen hafta kaporamızı geri aldık biz. Araç hala orada duruyordu. İsterseniz Doğuş Maslak'ı bir arayın. Fiyatı aynı idi. 
Çok teşekkürler hocam. Şimdi biraz baktım da Highline'da standart olarak anahtarsız çalıştırma yokmuş sanırım. 2.ellere bakayım opsiyonlu olanlara. Olmazsa Maslak ve diğer bayilere bir sorarım.

Fransizlari hic sevmem ama pejo 2008 gt-line benzinli 325 bin lira civarinda satiliyordu, dizel 15 bin lira daha fazlaydi, tekrar edeyim "fransizlari hic sevmem" ama 2008 gt line> troc, adamlar bu arabayi güzel yapmis, troc cok kalitesiz oldugu icin fransizla ayni kalitede ama fransiz bayagi güzel ve dolu, serit takip-kör nokta-tabela okuma.... full +full+ 5 bin lira farkla focal ses sistemi....

@krym dostum bahsettigin araci 4 ay kullanmis biri olarak tek soz dicem sana degmez o parayada almayada bi vw etmez emin ol

Çok teşekkürler hocam. Şimdi biraz baktım da Highline'da standart olarak anahtarsız çalıştırma yokmuş sanırım. 2.ellere bakayım opsiyonlu olanlara. Olmazsa Maslak ve diğer bayilere bir sorarım.
Öyle ama en son parti TR'ye gelen bir çok Troc'da elektrikli bagaj kapağı ve keyless var. Bence bayileri bir ziyaret edin. Şaşırtıcı indirimler var, satamadıkları için.

Geri
Üst Alt