Ön Sinyal Şiddetini Artırmak

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Arkadaşlar selam. Replika çift j far taktırdıktan sonra ön sinyallerin ışık şiddeti az geliyor mümkünse bir tık artırmak istiyorum.

Standart farlarım halojen olduğu için büyük ihtimalle bu değer 100 dür. Bunu 127 yapmak istiyorum ancak ilgili bölümü bulamadım vagcomda yardımcı olabilir misiniz?

[mention=9662]omurkadir[/mention] aracınız makyajlı ise orjinal j lerin ışık şiddeti için kanal yok diye biliyorum. Bunun için replikada olsa şiddeti ayarlanmıyor
Hocam

Benim replika cift j

J lerin gunduz fari/sinyal isik gucu ayarlanabiliyor

Ama hangi kanal nasil yapiliyor bilmiyorum

ENG116936-ENG115878-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert AB  dimwert 100 değeri 127 yapılacak aynı işlem leuchte 1  içinde yapılacak .  

Arkadaşlar selam. Replika çift j far taktırdıktan sonra ön sinyallerin ışık şiddeti az geliyor mümkünse bir tık artırmak istiyorum.

Standart farlarım halojen olduğu için büyük ihtimalle bu değer 100 dür. Bunu 127 yapmak istiyorum ancak ilgili bölümü bulamadım vagcomda yardımcı olabilir misiniz?
Ben olsam yapmazdım hocam, bence zorlamayın ledleri.

Ben gündüz ledlerini tavsiyeler üzerine kıstım. Sinyaller de normalde nasıl ayarlıysa öyle duruyor.

Ben olsam yapmazdım hocam, bence zorlamayın ledleri.

Ben gündüz ledlerini tavsiyeler üzerine kıstım. Sinyaller de normalde nasıl ayarlıysa öyle duruyor.
Hocam bende dusurmeyi planliyorum siz kac yaptiniz acaba. 

Ayrica farlari açınca J farlarda yansin istiyorum. Ve 360 ledler takili acaba onlarida led olarak kodlasak omuru icin bir arti saglar mi

53 yaptım hocam, memleket Rize. :D

Farlar açıkken j ledler de yanıyor zaten hocam. Başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz?

O konuda hiç bilgim yok.
Aşırı bir parlaklik azalmasi oldu mu peki hocam.  

Normalde kısalar açılınca J lerin sonmesi gerek sonradan kodlama mi yaptınız. Cunku halojenlerde kisalari acinca gunduz fari ve parklar sönüyor 

Aşırı bir parlaklik azalmasi oldu mu peki hocam.  

Normalde kısalar açılınca J lerin sonmesi gerek sonradan kodlama mi yaptınız. Cunku halojenlerde kisalari acinca gunduz fari ve parklar sönüyor 
Aşırı fark etmedi ama gün ışığı altında bakmadım, kapalı otoparkta baktım.

Ben replika çift j farlardan bahsediyorum hocam. Bu farlarda sadece gündüzler yanarken %100, kısalar yanarken gündüzler %50 olacak şekilde ayarlı. Ben kısalar yanarkenki değerine kendi aracımda bakmadım ama öyle olduğunu biliyorum.

Ben sadece gündüzler yanarken 100 olan değeri 53 yaptım, forumdan bir arkadaşım yardımcı oldu sağ olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ENG116936-ENG115878-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert AB  dimwert 100 değeri 127 yapılacak aynı işlem leuchte 1  içinde yapılacak .  

Ben replika çift j farlardan bahsediyorum hocam. Bu farlarda sadece gündüzler yanarken %100, kısalar yanarken gündüzler %50 olacak şekilde ayarlı. Ben kısalar yanarkenki değerine kendi aracımda bakmadım ama öyle olduğunu biliyorum.

Ben sadece gündüzler yanarken 100 olan değeri 53 yaptım, forumdan bir arkadaşım yardımcı oldu sağ olsun.

@mbonat Bahadır hocam çok sağolasın. @frknyldrm

Furkan hocam gündüz farı 100 ü 53 yapma bölümü hangisi acaba paylaşabilir misin?

Sizden yeri gelmişken bir şey daha rica etsem...

Replika kayar ledlerin sinyalleri kıstım güzel oldu göz alıyordu aşırı.

Ancak arka park lambası değerini de kısmak istiyorum o da fazla duruyor bir miktar parlaklığı çünkü orjinalden. Onun bölümünü de paylaşabilir misiniz?

Çok teşekkürler.

@mbonat Bahadır hocam çok sağolasın. @frknyldrm

Furkan hocam gündüz farı 100 ü 53 yapma bölümü hangisi acaba paylaşabilir misin?

Sizden yeri gelmişken bir şey daha rica etsem...

Replika kayar ledlerin sinyalleri kıstım güzel oldu göz alıyordu aşırı.

Ancak arka park lambası değerini de kısmak istiyorum o da fazla duruyor bir miktar parlaklığı çünkü orjinalden. Onun bölümünü de paylaşabilir misiniz?

Çok teşekkürler.
ENG116938-ENG115915-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert AB 2,100 olan değer 53 olucak aynısı leuchte 3 içinde yapılıcak  

ENG116938-ENG115915-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert AB 2,100 olan değer 53 olucak aynısı leuchte 3 içinde yapılıcak  
arka stoplar içinde 16 17 23 24 kanalların her birinin dimwert ab si değişicek bu dediklerim arabada daha önce kodlama işlemi yapılmadıysa eğer işlem yapıldıysa bağlantı atın bakalım hocam 

@omurkadir arka sinyalleri kıstığınızda iç kısım ile dış kısım sinyali aynı kısıklıkta oldu mu ? Ben denedim farklı oldu yada bir yerde yanlış yaptık. 

Galiba benim yanlışı bir önceki mesajda açıkladınız. İki stopta iç kısımlar kısıldı. Dış kısımlar parlak kaldı. (Sinyaller) @mbonat

Moderatör tarafında düzenlendi:

@omurkadir arka sinyalleri kıstığınızda iç kısım ile dış kısım sinyali aynı kısıklıkta oldu mu ? Ben denedim farklı oldu yada bir yerde yanlış yaptık. 

Galiba benim yanlışı bir önceki mesajda açıkladınız. İki stopta iç kısımlar kısıldı. Dış kısımlar parlak kaldı. (Sinyaller) @mbonat
hocam makyajlı comfortline orijinal stopta tek bir tane sinyal yok mu benimkinde öyleydi diye hatılrıyorum

Geri
Üst Alt