Golf MK7 R Aracımla Cold Start Yaptım.

Goksu

Üye
İsim
Vahit GÖKSU
Merhaba Dostlar,

Pandemiden dolayı zaten binemediğim ve yaklaşık 7 gündür çalıştıramadığım aracımı çalıştırdım. Biraz amatörce bir video oldu affınıza sığınarak yayınlıyorum.

Saygılar

Başlığı görünce -25 te karlar altında 1 ay çalıştırılmamış R coldstart göreceğim sandın.Allaahh dedim.
Yinede R sesi duymak güzel devamını bekleriz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck 

Başlığı görünce -25 te karlar altında 1 ay çalıştırılmamış R coldstart göreceğim sandın.Allaahh dedim.
Yinede R sesi duymak güzel devamını bekleriz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malesef Mersine kar yapmadığı için ve bu sene havalar inanılmaz iyi gittiği için yapamıyorum:))

@ltftaha 

3 yıllık akü 14 gün karantina sonrası sıkıntısız çalıltı hocam

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben çok yatırmıştım aracımı 3 ay gibi uzunca bir süre Bu bakımdan aracın aküsünü değiştirip bakımlarını tekrardan yaptırmıştım. Bu geçen süreçte 3 aylık süreçte yani aracı ilk çalıştırdığımızda marşı yavaş almış fakat yinede çalıştırmıştı. Ben yinede Start stop akü olduğundan dolayı değiştirmiştim.

Bizimki de sanırsın akülü araba.. Bazen 1.5tsi hakkını ver diyorum egzoz sepetinde al soluğu... kat iptali downpipe yazılım yapıştır.. motor nefes aldığını hissetsin gazını bi boşaltsın:))

Bizimki de sanırsın akülü araba.. Bazen 1.5tsi hakkını ver diyorum egzoz sepetinde al soluğu... kat iptali downpipe yazılım yapıştır.. motor nefes aldığını hissetsin gazını bi boşaltsın:))
yap hocam korkma. yazılım dp vs vs. hayat kısa. içinde ukde kalmasın.

Geri
Üst Alt