Fiat’ları belli olmuş araçların

Myasinc

Üye
İsim
Yasin
Arkadaşlar 8 Ocak itibariyle Türkiye fiyatları açıklanan ve yeni Fiat cross tipo hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıklanan fiyat güzel geldi bana açıkçası...! HB modelin az büyüğü olan cross tipo şık duruyor başlangıç fiyatı 154 900 ₺ olarak belirlemişler.  

2E8A0212-7CE0-4456-8D78-54A6EC0BB0BD.jpeg

68AED079-971F-4815-9D87-852AAD3B35CD.png

Ben bile düşünmedim değil ama fiat kalitesi ile vw kalitesi illa ki belli olur diye düşünüyorum... Yoksa 0 km Cross 1.0 Lounge iyi olurdu...

aslında araç tasarımsal olarak güzel fakat o içi yok mu ne desem gg  :)

Dışardan bakıldığında fena durmuyor ama dışı seni içi beni yakar cinsinden :)  Şirket araçlarımız arasında sedan versiyonu (giriş-orta paket benzinli-dizel) var. Aracın her yerinden kalitesizlik akıyor arkadaşlar, o yüzden ne sunarsa sunsun alıp keyifle binilecek bir araba değil. Fiyatından ve 0 km takıntısından dolayı tercih edilen bir marka.

Bende ilk kendi sitesinde ve diğer uygulamadaki videolarını çok izledim. Araç (cross) dışardan bakıldığında fiyatına göre çok cazip geldi. Direksiyon olsun, tablet ekran ve dijital göstergelerle hoşuma gitti. Şu an başlangıç seviyesinde bu fiyata satılan emsalleri yok. Zamanla talepten ötürü fiyatın da artacağını düşünüyorum. Ancak işte Vw kadar kaliteli mi ? Golf7 kullanıyorum bundaki keyfi verir mi bilemiyorum. Beni cezbeden fiyatının makul ve sıfır araç olması açıkcası ...

Bende ilk kendi sitesinde ve diğer uygulamadaki videolarını çok izledim. Araç (cross) dışardan bakıldığında fiyatına göre çok cazip geldi. Direksiyon olsun, tablet ekran ve dijital göstergelerle hoşuma gitti. Şu an başlangıç seviyesinde bu fiyata satılan emsalleri yok. Zamanla talepten ötürü fiyatın da artacağını düşünüyorum. Ancak işte Vw kadar kaliteli mi ? Golf7 kullanıyorum bundaki keyfi verir mi bilemiyorum. Beni cezbeden fiyatının makul ve sıfır araç olması açıkcası ...
Zaten cezbeden yönleri insanı kendine çekiyor...

Hocam vw - Golf 7 kıyaslaması yapacak iseniz hiç bulaşmayın. Çünkü kıyaslanması mümkün değil (Malzeme kalitesi, sürüş keyfi, kasa dayanıklılığı, güvenlik sistemleri). Sadece sizi cezbeden tarafları için alın (fiyat).

Geri
Üst Alt