Jant ve Lastiklerim Ne Kadar Eder?

rasistaken

Üye
İsim
Yasin CETINKAYA
Araç
Audi A4 Sedan 2.0 TDI S Line
Ürün Adı:  FABRİKASYON 16" HITA JANT VE MICHELIN PRIMACY4 LASTIK TAKIMI 0519 DOTLU

Detaylar:  18" durban janta geçiş yapacağımdan dolayı elimdekileri çıkartmak istiyorum fakat fiyatlarını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Fiyat:  -

Fotoğraf:  

WhatsApp Image 2021-01-09 at 15.52.57.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-09 at 15.52.58.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anladım. Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Ankara'da bir arkadaşta buldum sarı siteden. 18" oem durban o da. 6000tl fiyat biçiyor. Üste 3000 kurtarır o zaman bizi. :D

Anladım. Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Ankara'da bir arkadaşta buldum sarı siteden. 18" oem durban o da. 6000tl fiyat biçiyor. Üste 3000 kurtarır o zaman bizi. :D
Mrb. Jantın orjinal olmasına dikkat edin. Alacaksanız da replika durban'a orjinal parası vermeyin. Hayırlısı olsun.

Yanlış yazmışsınız hita jant sattıklarınız. Kaç km yol yaptı lastikler ve jantların durumu iyi mi kötü mü detaylı resim lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok özür diliyorum. Bu işlerde biraz acemiyim. Kusurumu mazur görün lütfen. :D

@pretoria Tabii ki. Kontrol ettirerek alacağım hocam. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

@rasistaken arkadaşların da dediği gibi jant modeliniz hita hocam. Hita olarak ilanınızı güncellemeniz ve lastikler ile kaç km yol yaptığınızı son olarakta lastiklerde herhangi bir işlem varsa belirtmenizi tavsiye ederim. Bu şekilde ilan biraz aceleye gelmiş gibi duruyor. 

+ 18” durbana geçiş yaptığınızda da aracınız çok yüksek duracağı ve güvenlik açısından da sizi sıkıntıya sokacağı için yaylarda da işlem gerekecek. Forumdan aratıp yay konusunda da bilgi edinmeniz faydanıza olacaktır. 

Hayırlı satışlar dilerim. 

@Nfk Teşekkür ederim ilginiz için. Şimdi düzelttim ama lastiklerin ne kadar km yaptığını bilmiyorum aracı yeni aldım çünkü. Sadece fiyatlarını az buçuk öğrenmek istedim başlıkta da yazdığı gibi.

Geri
Üst Alt