Wowwo Cars ile ilginç Golf 3.2 R dialoğum.

Goksu

Üye
İsim
Vahit GÖKSU
Merhaba dostlar,

İlgili sitede aşağıda linkini attığım 2006 model 3.2 VW Golf R için yazdıkları fiyatı benimseyebilmek için çok çabaladım ama anlam veremedim. Bana bu aracın fiyatının 1.000.000 tl (birmilyon) olmasını gerektiren birşeyler varsa lütfen belirtirmisiniz. Belkide ben yanılıyorumdur.

Aracın satan satış temsilcisi ilede aşağıda resmini koyduğum mesaj trafiği yaşadık:) halen son mesajıma cevap bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-wowwo-dan-volkswagen-golf-r32-871390637/detay/

WhatsApp Image 2021-01-04 at 20.17.54.jpeg

usta bunlara bende yazdım gerçek fiyatı nedir diye cevap bile vermedi :D oysaki ciddi sormuştum çıldırmış bunlar 

usta bunlara bende yazdım gerçek fiyatı nedir diye cevap bile vermedi :D oysaki ciddi sormuştum çıldırmış bunlar 
Belkide sadece algı yapmaya çalışıyorlar fiyat üzerinden.

Ülkemize on tane bile girmemiş olmasından dolayı kara borsa tutturabilirmiyiz diye deniyorlar. Emre yeşil’in arabalarından olması lazım bu arabada yeşil holding

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

R 32 dünya çapında özel bi araç türkiyede de endemik bi araç ondan

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar gibiler görgüsüzlük ve reklam peşindeler. Verdikleri hizmetin kalitesiyle reklam yapamadıkları için böyle şeylere başvuruyorlar. Parası olan adam o paraya 5 tane daha iyi Golf 5 R32 getirir yurtdışından. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunlar gibiler görgüsüzlük ve reklam peşindeler. Verdikleri hizmetin kalitesiyle reklam yapamadıkları için böyle şeylere başvuruyorlar. Parası olan adam o paraya 5 tane daha iyi Golf 5 R32 getirir yurtdışından. 
Hocam 2 el araçta 35 yaş üstü ya da 2 yaşını geçmemiş olması gerek getirilmiyor yani. Bi ihtimal de gümrüğe bjrakılmış araç takibi yapmak

Hocam 2 el araçta 35 yaş üstü ya da 2 yaşını geçmemiş olması gerek getirilmiyor yani. Bi ihtimal de gümrüğe bjrakılmış araç takibi yapmak

Doğrudur hocam çok bilgim yok ama parayı bastıktan sonra bir şekilde gelir yurtdışında yaşayan biriyle vs. 

Bu araç bayağı ilanda sadece reklam için olduğunu aracın satışı olmadığını okumuştum bi yerde yani almak istesekte alamayacağız 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu araç bayağı ilanda sadece reklam için olduğunu aracın satışı olmadığını okumuştum bi yerde yani almak istesekte alamayacağız [emoji23]
Şirkete el koydular muhtemelen ondandır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten satamıyoruz, bir milyon yazalım da şeklimiz olsun.

Normal bi golf 5 e swap yapıp bu duruma getirebilirmiyiz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok ilginc bir ülke Türkiye

Bu adamlar bir sürü insanin parasini alip evlerini teslim etmedi

Dolandiricilik artik suc degil bu ülkede

Dolandiricilar-serefsizler efendi oldu, vatandas perisan oldu

Geri
Üst Alt