Golf-7 kauçuk paspas ve 17” jant ihtiyacı

mimugurpolat

Yeni Üye
İsim
Uğur
Arkadaşlar merhaba,

aranıza yeni katıldım 2016 model aracıma 17” jant takımı ve kauçuk paspas arıyorum.

bende 16” orjinal jantlar ve condinental lastikler bar yeni 2 aylık takas da yapabiliriz.

Teşekkürler,

@uranusgrey_golf buna bakmıştım birkaç kötü yorum gördüm o yüzdn bi duraksadım.

siz kullandınız mı memnundanız alayım ben de

yaklaşık 5 aydır bende kullanıyorum sahleri
çok kaliteli geyet memnunum.zaten paspas işinde ya ''refref'' markayı yada ''sahler'' markayı almayı tavsiye ederim.

Sahler paspas anlamında gerçekten iyi, malzeme yapısı da piyasada olan plastik gibi ürünlerden çok farklı. Kötü yorumu ben de merak ettim. 

1yıldan fazla zamandır aynı urunu kullanıyorum gayet memnunum klıpslerin oturması orjinal gibi kokuda yok urunu yıkadıgımda hala ılk gunku kadar taze duruyor daha ne ıstenir ki bir paspastan

Arkadaşlar hepsiburadada yazmışlardı bir kaç kokuyla veya şoför tarafıyla ilgili.

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bagaj havuzu ile birlikte 299 tl ye bugün sipariş versim inşallah yarın gelir kargoya verilmiş.

inşallah ben de mumnun kalırım

Arkadaşlar hepsiburadada yazmışlardı bir kaç kokuyla veya şoför tarafıyla ilgili.

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bagaj havuzu ile birlikte 299 tl ye bugün sipariş versim inşallah yarın gelir kargoya verilmiş.

inşallah ben de mumnun kalırım
Gelince bagaj havuzunun uygulanmış halinin resmini ve yorumlarınızı yazar mısınız ? Sahlerin eğer varsa golf 7.5 için bagaj havuzu merak ettim

Sahler ve l.locker marka her ikisinide kullanan biri olarak .Sahler 5 parçadır arka şaft kısmı ayrı olur.L.locker 4 parça.L.locker burda daha bütünsel ve daha hoş duruyor.Sahler şoför ve ön yolcu kısımları daha az alanı kaplıyor.Mesala ön şoför tarafında sol ayağımızı koyduğumuz yer sahlerde açıktır orayı kapamaz.Aynı şekil ön yolcu tarafıda sağ davlumbaz a gelen kısım açıktır.yani alt taban Halısı gözükür.L.lockerda tam tersi hem şoför hemde ön yolcu kısımları tamamen kapalıdır.
birde sahler mat yumuşak bir plastiktir.Tozu daha çok belli eder.L.locker ise parlak biraz daha sert ama tozu daha az belli eder.ikiside kokusuzdur.Her ikisinide kullanan birisi olarak çok memnunum.L.locker toza karşı hassas olduğum için benim daha çok hoşuma gidiyor

Bagaj için ise ben her iki markanın da hiç görmedim olduğunu da düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt