Gri Ayna Kapakları

whitegolf

Üye
İsim
Ata
Merhabalar, 1 Ay kadar önce aliexpressden gri mat krom ayna kapakları sipariş etmiştim birkaç gün önce sipariş kendi kendine iptal olmuş parayı iade alacağım hesabıma birkaç iş günü içerisinde sitede yazan, bu ayna kapaklarını alabileceğim güvenilir bir yer var mı çinden de olabilir tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim teşekkürler  :)

Merhabalar, 1 Ay kadar önce aliexpressden gri mat krom ayna kapakları sipariş etmiştim birkaç gün önce sipariş kendi kendine iptal olmuş parayı iade alacağım hesabıma birkaç iş günü içerisinde sitede yazan, bu ayna kapaklarını alabileceğim güvenilir bir yer var mı çinden de olabilir tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim teşekkürler  :)
Instagramda body kit satışı yapan yerlerin sayfaları var, onlara sorulabilir. 

Ben zamanında @zulalyolabiden almıştım ama şu an elinde var mı bilmiyorum.

ender elektronik

...
Ender elektronikte fiyatı biliyor musunuz acaba?Bir ayna kapağına 2/2.500 vermek bana pek akıl karı gelmiyor.Sonuçta orjinal orada satılan servis fiyatıyla eşdeğer ama onun orjinal olması gözümde çok şart değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention]driver_can [/mention] kaç lira olduğuna odaklanmadım soruya benim rastladığım yerdeki cevabı verdim.Siz de kendi rastladığınız yerlerdeki cevaplarla karşılık verebilirsiniz.
Haklısınız pahalı ama her malın da alıcısı çok oluyor ne yazık ki ucuz pahalı farketmiyor
f921793c0c715338eeff0238e53304fd.jpg

...

@whitegolf  beyaz_garage ara ellerinde olması gerek selam söyle yardımcı olur...

8FC1B601-4E43-4553-9AFE-D91F164C21A0.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim zamanında aliexpress den getirttiğim araçta takılı siyah kapaklarım var. ancak kaplatacağım mat krom rengine orjinalleri dursun bunu kaplatayım dedim.

Geri
Üst Alt