1.2 Tsi 3.5 eibach tan 5 cm eibach dönüş yardım

Rline21

Üye
İsim
Ahmet
Merabalar 3.5 eibach aracımın üzerinde var 1.2 tsi manuel 225/35/19 lastik ölçüleri 5 cm eibach’a dönüş yapacam düşermi yardımcı olurmusunuz 23B54EA0-0FBA-421D-B1B9-659BC9BB904D.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzelde ama düşmüyor arac bi fark harbidende yok 1 parmak var ya yok 

Siz e belki absürt gelecek ama , 5 lik yay a tekrar para vermektense ön yaylardan 1 bakla aldırın. Arkalar böyle ideal, 1.2 olduğu için arkaya oturulunca arka çökecek ve sürtmeler yaşanacak.

@Purmol  önleri bi bakla aldım 5’likler olmadı zaten bittiğinde bakalım nasıl olacak arkadan yana sorun yok cok sükür

Merabalar 3.5 eibach aracımın üzerinde var 1.2 tsi manuel 225/35/19 lastik ölçüleri 5 cm eibach’a dönüş yapacam düşermi yardımcı olurmusunuz /monthly_2020_12/23B54EA0-0FBA-421D-B1B9-659BC9BB904D.thumb.jpeg.58f6ba1fd52d25e0901108f6cc317c54.jpeg
Bence gayet iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tamamen kendi görüşüm lütfen yanlış anlama şu şekilde araba sanki jant dan ibaret gibi geliyor bana. çok büyük ya hiç yakıştıramiyirum 

Büyük jant kendinide arabayıda gösterir benim düşüncem

[mention=16576]Serkangolf740[/mention] bastım aracı biraz daha yüksekti
Reis araç baya güzel duruyor bundan fazlası için üstü air takman lazım Bende de dizel var 3,5 luk yay bakıyorum şimdilik daha bulamadım bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siz e belki absürt gelecek ama , 5 lik yay a tekrar para vermektense ön yaylardan 1 bakla aldırın. Arkalar böyle ideal, 1.2 olduğu için arkaya oturulunca arka çökecek ve sürtmeler yaşanacak.
1.4 olsa veya 1.5  olsaydı arkaya oturunca çökmezmiydi...

1.2 olduğu için yazmışsınız da...

Motor hacmi ile ilgili bir durum değil die biliyorum ha bunlarda çubuk var 4 bağımsız süspansiyon yok onu mu kast ettıniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.4 olsa veya 1.5  olsaydı arkaya oturunca çökmezmiydi...

1.2 olduğu için yazmışsınız da...

Motor hacmi ile ilgili bir durum değil die biliyorum ha bunlarda çubuk var 4 bağımsız süspansiyon yok onu mu kast ettıniz

Motor 1.2 olduğu için araç basılmamış, arkadaş 5lik yay takmak istemiş ama 5lik yay takmış olsa idi  o jantlar ile arkaya oturulduğu zaman sürtme yapar. 1.4 motor 1.2 ile genel olarak aynı ama ağırlık olarak biraz daha ağır, 1.5 tamamen farklı bir motor diğerlerine göre daha ağır.

Mesela yay alan bilinçsiz kesim dizel yayıymış, benzinli yayıymış dikkat etmeden takar yayı geçer, halbuki dizel yayı farklıdır benzinli yayı farklıdır. Motor varyasyonları için de değişmektedir yay olayı. Biz mesela dizel polo ya benzinli yayı taktık daha da düşsün diye. Yaylar 2.el di arkadaşın aracı 1.4(non turbo) benzinli bizim araç 1.4 dizel lastik jant ebatları aynı idi, benzinlide takılı iken lastik çamurluk arası 1.5 parmak boşluk vardı, bizim araçta yarım parmak falan boşluk var. 

Torsiyon olması pek birşey ifade etmiyor. Bu arada bildiğim kadarı ile bütün golflerde torsiyon yok, bazılarında torsiyon, bazılarında bağımsız var. 

Geri
Üst Alt