Ankara’dan aranıza yeni katıldım :)

emryrmk

Üye
İsim
Emir Yermik
Merhabalar, aranıza yeni katıldım 1 aydır 2016 Polo GT sahibiyim araca bir kaç yenilik yaptım fakat sizin de yenilik önerilerinizi ve fikirlerinizi almak isterim şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

9794EDA0-2C3D-4DB2-B220-89B9940A107F.jpeg

E414C6B3-E384-4CFC-88CC-439F79328F7C.jpeg

Hoşgeldiniz. Baya beğendiğim bir polo kombinasyonu. Dışarıdan bakınca ne fazla agresif duruyor, ne de standart görünüyor. Detayları güzel birleştirip şık bir hal aldırmışlar gt modelinde :) kazasız belasız sürüşler. 

@emryrmk Hoşgeldiniz hocam. Aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Beyaz araçlara siyah detaylar yakışıyor, sizde de birkaç detay var zaten. Benim fikrim, araç genel olarak standart görünümden ayrılmış ancak arka taraf biraz masum bakıyor gibi. Marşpiyellere siyah lip takıyorlar ama Polo’da nasıl durur bilemedim. 

@mustafacagri Bende öyle düşünüyorum spor havası var ne agrasif ne stok tadında güzel güzel dilekleriniz içinde teşekkür ederim :)

@yunusaktas91 Ek olarak egzozun ordaki siyah plastiği piano black yaptım bu sis farının ordakinide piano black düşünüyorum birde krom egzoz uçları güzel durur gibi bir düşüncem var.

@emryrmk Çift çıkış değilse egzoz ucu değişiklikleri sırıtıyor bence. Ön tampona piano black parçalarla R line görünümü veren yerler var. Golf’te kesinlikle abes olacaktır ama enteresan şekilde Polo’da güzel duruyor. 

Merhabalar, hoşgeldiniz aracınız çok güzel maşallah, benim tek diyebileceğim nacizane fikrim spoilerin üst kısmını araç renginde yapsaydınız daha güzel olurdu bence tabi zevk meselesi 😊

@emryrmk Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. İyi Forumlar

@mustafacagri Bende öyle düşünüyorum spor havası var ne agrasif ne stok tadında güzel güzel dilekleriniz içinde teşekkür ederim :)

@yunusaktas91 Ek olarak egzozun ordaki siyah plastiği piano black yaptım bu sis farının ordakinide piano black düşünüyorum birde krom egzoz uçları güzel durur gibi bir düşüncem var.
piano black detay sonrası bence egzoz uçlarını da aynı boyutta krom olanla değiştirirseniz arka daha tok olacaktır, piano black detaylar daha da ortaya çıkacaktır :)

hoşgeldiniz.Çok estetik duruyor maşallah

...

Geri
Üst Alt