İsviçre'den aranıza yeni katıldım.

@Albino hoşgeldiniz hocam araç ateş ediyor maşallah fakat o plaka biraz garip durmuş sizin oraların plakası ufak herhalde. yine de ortaya takılamaz mıydı?

Selamlar, yaklaşık 5 aydır Mk 7.5 Golf R sahibiyim. sizinle paylaşmak istedim, belki fikir verirsiniz bana diye. Yakında daha fazla fotoğraflar çekip paylaşacağım. İyi forumlar.
Fotoğraflarda gözükmeyen 3 değişiklik var. Birincisi aynaları karbon olarak değiltirdim ve aynalarda ki sinyalleri de değiştirdim. Arka sinyaller gibi ayna sinyalleri de. 3. de arkaya karbon spoiler aldım. Başka önerileriniz nelerdir? (Buarada egzoz Milltek yaza doğru downpipe ve katalizatör de alacağım.)

Ekli dosyayı görüntüle 41476Ekli dosyayı görüntüle 41477 
Hoş geldiniz hocam, aracınıza maşallah. 

Şenlendi buralar.  :sofor:

Şu videoyu da paylaşmasam olmaz

Dehşet-ül vahşet makinaaaaaa! Forumda gören dağılmıştır kesin benim gibi. Biz neye biniyoz diyoruz şuan! Wos wosaaaa :D  adı Black Mamba olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar foruma hoşgeldiniz aracınız çok güzel gerçekten maşallah  :)
Çok teşekkür ederim hoş buldum daha iyileri sizlere inşallah :)  

@caglar_61 Önceden ortadaydı ama sağ tarafa aldım plakayı cidden çok daha iyi duruyor. Canlı canlı gördüğünüzde çok ama çok daha yakışıyor sağ tarafta durması. En azından benim gözüme öyle geliyor diyelim :D  

@frknyldrm İlk izlediğimde ben de fark etmiştim ferhat abinin öyle demesini. Cidden doğru çok keyif ve zevk veren bir araba ama GTR ın yeri bende çok daha farklı ya :D  

@Seastar76 Thank you so much, its nice to be here hocam :)  

@ack937 Olsun reis seni mi kıracağız :D  Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.

@ekim Hoş buldum çok teşekkür ederim

@Alpyaman Avrupa kuralları + isviçre kuralları işin içine girince malesef çok yüksek sesler alamıyorum. Yine de güzel bağırıyor ama downpipe ve katalizatör geldikten sonra çok çok daha yükselecek sesi. Şuanlık https://www.instagram.com/p/CGfd4Z2jl3c/ böyle bir coldstart var onun dışında instagramımda hikayelerimde bir kaç video var sesi ile alakalı

Hoş geldiniz. Aracınızın maşallahı var, kazasız belasız binmeniz dileğiyle...

@smhk Amin cümlemize inşallah çok teşekkür ederim

@Alpyaman Avrupa kuralları + isviçre kuralları işin içine girince malesef çok yüksek sesler alamıyorum. Yine de güzel bağırıyor ama downpipe ve katalizatör geldikten sonra çok çok daha yükselecek sesi. Şuanlık https://www.instagram.com/p/CGfd4Z2jl3c/ böyle bir coldstart var onun dışında instagramımda hikayelerimde bir kaç video var sesi ile alakalı
Gayet güzel coldstart için sanırım miltek farkı 

@Alpyaman Kesinlikle öyle, ama tabii fiyatı da bir o kadar tuzlu :D  

Tavsiyem araci yıkayınız daha sonra yapılması gereken tek şey karşına geçip bu mükemmeligin karşında çay içmek olabilir:) ...

Maşallah çok güzel gerçekten ağzinizin tadıyla binmek nasip olur umarım...

Aracı ne kadara aldınız demeden önce  orada da salgın hastalık geldi die millet ve devlet el ele verip  işi gücü birakip araçlara %100 e varan bindirim yaptı mı acaba onu merak ettim ...

Sagilarimla...

Hosgeldin bro, ben de fransadayim böyle bir sey dusunuyorum tavsiye verir misin acaba?

Geri
Üst Alt