Anahtar Düğmesine Uzun Basınca Camlar Açılıp Kapanmıyor

Tulkas

Üye
İsim
Emre
Son bikaç gündür farkettim anahtar düğmelerine uzun basışlarda camların dördü açılıp kapanırdı şimdi bu özellik çalışmaz olmuş kendi kendine. Neden olabilir? Ayarı var açılıp kapanıyor da ben mi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

Multimedyadan kontrol edin. Cam açma kapamadan yukarı çekerek 5 sn bekletin. Daha sonra takar deneyin.

Upvote 0
@ogzogz multimedyadan bakmadım hiç ama menüde seçenek varmı hocam bununla ilgili, yarın kontrol edeceğim. Camları resetlemeyi de denerim yakon zamanda otomatik açılıp kapanmadığı için denemiştim bir kez öyle uğraşmıştım acaba ondan sonra mı böyle oldu, bilemiyorum.

Upvote 0
A

Yukarıdaki yazıya katılıyorum. Çözüm,cam motorları bozuk değilse %90 budur.

Upvote 0
@Baho_34 hocam denedim düzeldi kumandadan açılıp kapanıyor artık teşekkür ederim🙂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
bazen kafası karışıyor camları senkronize etmek için arkadaşın dediği yönetmi yapınca düzeliyor

Upvote 0
Bu sorunun çözümünü bilmediğim bi zamandan alıntı yapayım. 

Babam ile çok uzun zaman sonra uzun yola çıkmıştık. Neyse 3-4 saat sonra bi dedi duralım ihtiyaç molası. Durduk.. babam dedi senin tarafın camı açık, tavanda yarım açık kapasana oğlum. Kontaktan kapanıyor diyerek arkamı dönmeden basılı tuttum düğmeye, bi yandan da uzaklaşıyorum arabadan artist artist  :D  bu arada tesis dolu konuştuklarımız haliyle duyuluyor tabi 

Babam; bak bak havalara bak kapanıyormuşmuş. Kapanmadı ağam demesin mi !! 

ne utanmıştım yahu  :p

Upvote 0
@Nfk ilahi hocam😅 Bazen bende olmadık zamanlarda cam açık kalmışken ardıma bakmadan yeteri kadar uzun basılı tutup uzaklaşıyorum arabadan, artık güvenim kalmadı😃

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Upvote 0

@Nfk yine öyle kalması iyi. Kapanmak yerine 4 cam + cam tavan açılması da oluyor senkron kayınca :)  

Eğer ki işin içinde cam kapamak varsa aracınıza bakmadan gitmeyin. Sondaki 4lü ikazı görünceye kadar basın, eğer ki 4 lü yanmamışsa senkron ayarı yapılsın (y)

@Tulkas sizin sorununda çözümü başta da bahsettiğim gibi ya multimedyadan kaplıdır ya da sizin de yaptığınız gibi senkron ayarının ayarsızlaşmasıyla olabiliyor. 

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Upvote 0

Geri
Üst Alt