White Golf 7.5

@farukal 17 mi 18 mi sordunuz ya, belki satar demiştim. 
sizin araç o sebringler sayesinde hakikatten forumda ilk 3e girecek güzellikte...

@Seastar76 Teşekkür ederim hocam o sizin güzel görüşünüz 18” almayı isterim fakat hem yakıt hem de konfor anlamında üzer diye çekiniyorum. 3 veya 4 kişi var satıyorum desem almak isteyen ama bende zor buldum kıyamam :)  

@farukal bende doverları değiştirirken çok bakındım sebringe,  orijinali bırak replika bile bulamadım 17''.  üretilecek dendi de nerdeee. lastikleri de almış oldum,  en son benziyor diye  dartford olsun bari dedim.  

içimde öylece ukde duruyor.

5. sıraya yazın beni de ))
saygılar

Merhabalar, eski leon aracım perte ayrıldıktan sonra ilanlarda denk getirdiğim ve 1.5 yıldır sahip olduğum golfümü zevkle elimden geldiğince doldurmaya devam ediyorum :)  

Fabrikasyon Opsiyonları: Keyless Go, Geri Görüş, AppConnect 

Ekstra Yapılanlar: R Dönüşüm, R Logolu Detaylar, Siyah Detaylar, Kapı Altı Işıklar Ve Diğer Ufak Detaylar :)

Sıradakiler: Sebring Jantlar, Spor Yay, Direksiyon, Gri Ayna Kapakları

Ekli dosyayı görüntüle 41432Ekli dosyayı görüntüle 41433Ekli dosyayı görüntüle 41434Ekli dosyayı görüntüle 41435
Maşallah hocam, aracınız çok hoş. Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Aklıma gelen her şeyi siz de zaten planlamışsınız, gönlünüzce olsun...  (y)

@whitegolf Maşallah hocam aracınız hem opsiyonlarıyla hem eklemeleriyle çok güzel, nazar değmesin. Logo kaplamaları ve stop çerçeveleri çok yerinde bir uygulama olmuş. Ancak bunca güzel eklemeye rağmen genel görüntüde bir eksiklik hissettiriyor. Sanki bir şeyin eksikliği diğerlerini örtüyor gibi. @farukal hocamın da dediği gibi 19” jantla bambaşka bir havaya bürünecektir araç. 19” Pretoria olmayacaksa kesinlikle 18” Sebring ya da Durban olmalı. 
Aklımdaki 18 Sebring İnşallah 19'Lar Bana Çok Olur  :D

@whitegolfhoşgeldiniz :)  maşallah araca, güzel dönüşüm olmuş :)  stop çerçevesi ve ambleme yapılan işlemleri ben de beğendim. açıkçası bu dönüşüm sonrası difüzöre rline difüzör veya r tipi gerçek egzoz çıkışlı şekilde olsa daha tok durabilir naçizane görüşüm sadece :)  jant konusunda zaten gerekeni yazmışsınız, 18 olur 19 olur artık ikisi de daha tok duracaktır dijondan. zevkler ve renkler meselesi model seçim konusu da ama sebring ya da jurva seçerdim bu kombinasyona  :)

amblemlere yaptığınız işlemde hem siyah hem beyaz kısımlarda folyo kullanıldı dimi? 
Çok Teşekkürler Hoşbuldum Egzoz Konusunda Haklısınız Orijinali Ellemek İstemedim Açıkçası Görünümlü Bir Difüzör Seçtim Amblemlerde Folyo Kullanıldı Evet  :)

Çok güzel hocam. Güle güle kullanınız. Ama acilen arka stoplardaki siyah folyoyu sökmelisiniz :)

Arka stoplarda ki siyah folya bence biraz sırıtmış. Onun haricinde maşallah çok güzel araç. Allah kaza bela vermesin inşallah [emoji3526]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bence karartılmış stop gayet yakışmış.

ben olsam siyah spoyler de takardım.... seçenek çok

@JrQuen benim yanıtım size değildi , genel olarak yazmıştım. 
maddiyat el verse yapılabilecek çok şey araçlarda...iç dış R kim istemez...veya full body kit...
ucuz yollu spoyler, marşpiyelle avutuyoruz kendimizi
karartma stop hele led olunca daha hoş oluyor...halojenleri değiştirince ilk iş karartma olduEkli dosyayı görüntüle 39400

Geri
Üst Alt