SARI SİTE İLÂNLARI (FİYAT YÜKSELTME GRUPLARI)

sergentunc

Üye
İsim
Sergen
Arkadaşlar merhaba, herkese pandemisiz, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum öncelikle. Kendi aracımı satmaya niyetlendiğim zamanlarda malum siteden aracımı ilâna koyduktan sonra telefon numaramında gözükmesi üzerine bir gruba dahil edildiğimi gördüm. Piyasanın durgun olmasından dolayı her türlü yol mübahtır diyen bu kişilerin denk geldiğim ufak muhabbetlerinin fotoğraflarını da yüklüyorum bakarsınız. Gönül isterdi ki küfrederek çıkayım lâkin uğraşmak istemedim. Şimdi diyorum ki hata mı ettim acaba biraz grupta kalıp birkaç konuşmayı fotoğraflayıp şikâyet edebileceğim bir yer olur muydu diye. (Böyle omurgasızlar olduğu sürece fiyatlar nasıl düşsün ki.)

260CA078-0A1C-4ACB-95BD-D5D02A44ADFB.jpeg

4B3087F4-DA0F-4E79-AE0A-1BFA02CA0903.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha design yazmayı beceremiyorlar ama piyasaya ayar vermeye çalışıyorlar. 

Grupta daha fazla kalmanız can sıkıntısından başka bir şey kazandırmazdı bence size, şikayet falan hikaye zaten, hiçbir şey çıkmaz. Suç sayılmıyordur böyle şeyler.

Herkes farklı kafada son zamanlarda geçen hafta arkadaşım aracını ilana koydu. Satılmıyor diye tribe girmiş bana mesaj atıyor sahibinden üzerinden 220 olur mu diye mesaj atsana diye. :D saçma sapan insanlar var artık ben anlam veremedim

Grup kuracak kadar psikolojileri bozuk tipler

Bayilerde sifir arabalar satilmiyorken bosuna cirpinislar, hepsinin elinde patladi

Faizler cikti, taksit sayisi düsürüldü

Otomobil piyasasinda 2018-2019 yillarinda 0 km araba satilmamasinin getirdigi aclik-istah büyük oranda bitti

En önemlisi ötv sinirindaki arabalara ilgi hic yok

Son olarakta " 400 bine bayide full BMW 1 varken" kim gelir eski kasa a3'e 370-380 bin verir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğraflardaki numaraları gizleyin lütfen, grubu kuran yanlış bir iş yapmış sizde bu işe ortak olmayın. Cep telefonu numarası kişisel veri sayılır, izinsiz paylaşılamaz.

Fotoğraflardaki numaraları gizleyin lütfen, grubu kuran yanlış bir iş yapmış sizde bu işe ortak olmayın. Cep telefonu numarası kişisel veri sayılır, izinsiz paylaşılamaz.
@sergentunckvkk'ya aykırılık sebebiyle şikayet edilebilirdi belki grupta olsaydınız. Yine bir şey çıkmazdı ama haklı gerekçe ile yapılan bir şikayet olabilirdi.

@dgn Haklısınız, numaraları gizleyerek düzenledim tekrardan. @frknyldrm Açıkcası bilinç altında biraz da ondan dolayı (şikâyet etsem ne olacak) mantığı olduğundan da uğraşmamış olabilirim 😊

2 hafta önce 160 bine sıfır ibiza aldım Doğuş'tan... Satış temsilcisi geçen ay en düşük  177 bine verdik, hem de galericilere  dedi.. Pandemi sebebiyle avanta da dâhil vererek çok az miktarda gelen 0 km araçları alıp en az 20 bin karla hem de birkaç günde satıyorlardı. Polo comfort otomatik almayı düşünmüştüm 3 ay önce Türkiye'deki tüm VW bayilerini aradım, hiçbirinde yoktu ve çoğu da ukalâca en erken 2021 Haziran'da gelebilir diye dalga geçiyorlardı... Ama ne yazık ki hiç bulamadığım aracın aynısından aynı galeride tam 37 tane vardı. Hem de malûm siteye ilana bilr koymuşlardı... BMGK kitle imha silahları ile finansal mücadele adı altında(reform) Hükümet dış dünyaya nükleer silah üretmeyeceğini yasa ile söz vermiş oldu... Yani döviz bir miktar daha düşecek ve galericiler için tarih yazılacak zararına satış  dönemi geliyor.. 

Arkadaşlar merhaba, herkese pandemisiz, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum öncelikle. Kendi aracımı satmaya niyetlendiğim zamanlarda malum siteden aracımı ilâna koyduktan sonra telefon numaramında gözükmesi üzerine bir gruba dahil edildiğimi gördüm. Piyasanın durgun olmasından dolayı her türlü yol mübahtır diyen bu kişilerin denk geldiğim ufak muhabbetlerinin fotoğraflarını da yüklüyorum bakarsınız. Gönül isterdi ki küfrederek çıkayım lâkin uğraşmak istemedim. Şimdi diyorum ki hata mı ettim acaba biraz grupta kalıp birkaç konuşmayı fotoğraflayıp şikâyet edebileceğim bir yer olur muydu diye. (Böyle omurgasızlar olduğu sürece fiyatlar nasıl düşsün ki.)

Ekli dosyayı görüntüle 41411

Ekli dosyayı görüntüle 41412
vaaay birde büyük harfle yazıyor ))

@Seastar76 Aa tabi dikkat çekmesi gerekiyormuş demek ki. Darılır yoksa bu dürüst satıcı kardeşlerimiz 🥸

Galerici esnafi kadar korkunc esnaf grubu azdir gercekten uzak durmak lazim, diger turlu de isteyen satici istedigi fiyati yazabilir hep diyorum piyasayi alici belirler diye sen 500 yaz satamazsan 400e de verirsin 300e de.

Geri
Üst Alt