COMİNG HOME/LEAVİNG HOME ÖZELLİĞİNİ ÖN SİNYALLER İLE KULLANMAK

@yusuf tamamdır hocam en kısa sürede deneyip sonucu bildiriyorum :)

iyi günler hocalarım benim çakma :) leaving homumdada sinyaller kısalarla bir yanıyor. denedim oldu sonuç böyle @yusuf hocam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sonra kısaları kapattım sadece sinyaller yanıyor böyle daha güzel oldu gibi hem aküden tasarruf olsun :)

@yusuf hocam ilk başta çok korkmuştum bu işlerden ama alışınca güzel zevkli oluyor bide herşey yolunda gittimi keyfime dicek yok tabi etraftakilerede havasını atması da cabası  meraklı gözler nasıl yaptın falan güzel işlermiş bu işler , tabi midline a pek yapılacak bişey yok ama artık elimizden geldiğince bişeyler yapmaya ,denemeye devam :)

@yusuf aynen hocam içimizde kalanları yapabildiğimiz kadarıyla yapmaya çalışıyoruz aslında  :)   hocam cruise control düşündünüzmü hiç yaptırmayı ?? konusunuda görmedim hiç forumda . acaba sonradan taktıran hiç yokmudur ki üyelerden 

@yusuf aynen hocam içimizde kalanları yapabildiğimiz kadarıyla yapmaya çalışıyoruz aslında  :)   hocam cruise control düşündünüzmü hiç yaptırmayı ?? konusunuda görmedim hiç forumda . acaba sonradan taktıran hiç yokmudur ki üyelerden 
Var hocam. Gayet mümkün aslında. Direksiyona tuş takımı taktırmayı düşünenler bunu da ekleyebilirler. Tuş takımı olunca kablo ve kodlaması var diye biliyorum.

@Ender Hocam konunun çözüme kavuşmasına sevindim :)  

@Ender hocam çalışma hızı aralığı içerisinde sinyal verdikten yaklaşık 1-2 saniye sonra sinyal verilen taraftaki viraj farı devreye girer. Eğer sislerinize viraj farı kodlaması yaptıysanız onlar da yanacaktır :)  Aynı şekilde akşamları farlarınız yanarken geri vitese geçince hem far içindeki viraj farlarınız hemde viraj farı olarak kodlama yapılan sis farlarınız yanacaktır :)  

Aynen öyle Hocam. ben sadece bu sinayllerle sislerin yanmasını yeni farkettim malum aracı hep kendim kullandığımdan dışardan gözlemleme şansım olmamıştı. :)  

Bazen üzer gibi olsa da Vagcom kodlama iyi oluyor yau :)  

Teşekkür ederim Muhammet Hocam @MSE
Hocam çoğu psikolojik :)

01 - Engine kısmına girin 5 dk takılın orda ama herhangi birşey değiştirmeyin, ne var ne yok bir bakın sonra arabayı çalıştırın. Acaba farklı mı çalışıyor değişik bir ses duydum diye sorular belirir aklınızda :D  

Hocam çoğu psikolojik [emoji4]01 - Engine kısmına girin 5 dk takılın orda ama herhangi birşey değiştirmeyin, ne var ne yok bir bakın sonra arabayı çalıştırın. Acaba farklı mı çalışıyor değişik bir ses duydum diye sorular belirir aklınızda [emoji3] 
[emoji1] biraz öyle sanki. belkide benim sorun ettiğim sinyallerin şiddetine de aynı yorumu Yapabiliriz.

One Life Live it.!!!

emoji1.png
biraz öyle sanki. belkide benim sorun ettiğim sinyallerin şiddetine de aynı yorumu Yapabiliriz.

One Life Live it.!!!
Hocam kodlama sıralamasında herhangi bir değişiklik yapmadan yalnızca şiddetini düşürdünüz değil mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt