Silecek Suyu Seviye Uyarısı

mostman

Yeni Üye
İsim
Ahmet
2020 model midline plus golfüm var. Bugün

silecekleri çalıştırayım dedim hafifçe su çıktı sonra kesildi.silecek çıkışlarını kontrol ettim tıkanma yok.Sorum şu aracımda silecek uyarı sistemi olmayabilir mi ? Bu özellik standart değil mi ? Silegeç suyu içinde tavsiyeniz nedir?

Araçta far yıkama yoksa bu özellik gelmiyor hocam. Yani standart değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Aynen hocam üstteki üyenin belirttiği gibi, bu kış paketiyle gelen koltuk ısıtma, ısıtmalı silecek suyu vs opsiyonu ile geliyor. Yani Tofaş gibi bizde de silecek suyu sensörü yok, ayrıca su deposu çok küçük sanırım, çabucak bitiyor 

Upvote 0
Aynen hocam üstteki üyenin belirttiği gibi, bu kış paketiyle gelen koltuk ısıtma, ısıtmalı silecek suyu vs opsiyonu ile geliyor. Yani Tofaş gibi bizde de silecek suyu sensörü yok, ayrıca su deposu çok küçük sanırım, çabucak bitiyor 
Çokta silecek suyu da kullanmadım.Dediğiniz gibi su deposu küçük sanırım.Cidden bunun bile opsiyon olması üzücü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Merhaba,

Standart donanım 2014 model bir highline'a sahibim. Benim aracımda silecek suyu seviye ikazı mevcut. Far yıkama ile veya highline opsiyon ile geliyor olabilir mi?

Upvote 0
2020 model midline plus golfüm var. Bugün
silecekleri çalıştırayım dedim hafifçe su çıktı sonra kesildi.silecek çıkışlarını kontrol ettim tıkanma yok.Sorum şu aracımda silecek uyarı sistemi olmayabilir mi ? Bu özellik standart değil mi ? Silegeç suyu içinde tavsiyeniz nedir?
Silecek suyu depoya doğru inmiştir.4-5 kez kolu kendinize doğru çekip bırakın tekrar su gelecektir.Birsure kullanmayınca bendede aynı durum oluyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
@Murat85 far yıkama ile geliyor doğrudur, sanıyorum ki benim dediğim golf 7.5 için geçerli, zira 7.5 larda far yıkama gelmiyor kış paketi olmadan, yanlışım varsa bilen bilgilendirebilir

Upvote 0
Vwnin makyaj ile kaldirdigi bir seyi daha duydum hakikaten cok ilginc sadece far yikama ile gelmesi yani bunu bile kısmazsın aractan.

Upvote 0
İlginc gercekten hocam bu seviyede her aracta standart neredeyse

Upvote 0
@HONEY abi dikkat et geçen yapmıştım, depoda biriken kalıntılar (kireç vs) fıskiyeyi tıkadı. Söküp porçöz'le temizlemek zorunda kaldım :D

Upvote 0
[mention=11839]HONEY[/mention] abi dikkat et geçen yapmıştım, depoda biriken kalıntılar (kireç vs) fıskiyeyi tıkadı. Söküp porçöz'le temizlemek zorunda kaldım[emoji3]

Oooo sokmek miii o beni bozar

Mantıklı artik dokunmayayim dibini sıyırmaya gerek yok

Upvote 0

Geri
Üst Alt