Golf 8 fiyat tahmini?

doğuş ve bayiler gelecek motorların hafif hibritli mi (e-tsi) yoksa benzinli mi geleceği konusunda farklı konuşuyor. bu durum da takdir edersiniz ki gelecek fiyatları değiştirir... fiyat konusunda çok da kötümser değilim açıkçası..evet geçen sene faizler taban yapmışken herkes arabalara saldırdı, fiyatlar uçtu filan ama şu an ki ortam tam yaprak kıpırdamamalık ortam.. golfü style paketini 400'den getirsen elbet ki alanlar çıkar ama genelde sorun yaşayacağını herkes bilir. adam gider o fiyata tiguan ya da 3008 alır gibi gibi... bayilerden aldığım tahmini rakamlar ama speküleye girmesin diye yazmayacağım...benim beklentim ise şöyle..şu an evet 1.5 tsi dsg (2020) modeller yok ama 14 ocak'ta vw bu fiyatları güncelledi..comfort'u %50'lik dilime soktuğu için onu dikkat almayın. dikkate alacağımız şey ordaki highline fiyatı.. (339 bin tl)  2021 modeller geldiğinde zaten köpük olan fiyatlara şahsen %10 zam geleceğini düşünmüyorum. yeni kasa olması nedeniyle %3 ya da 5 zam koyun bunun üstüne derim. yani ort. style paket 350 bin, life paket de 300 bin tl gibi bi şey olması çok olası...kesin fiyatları ise 10 gün içinde açıklanması beklenen leon fiyatları sayesinde öğreniriz.. çünkü fr paketi direkt comfort golf'ün fiyat olarak muadili... fr da zaten 290-310 bin tl arası bir fiyat bekleniyor...geçen yıldan beri bu kasayı bekliyorum...beklediğimize değse de sağ salim alsak...geçen yıldan beri ağustos dendi, aralıka çekildi, şimdi mart...bakalım...

en baz donanımlı versiyonu kampanya vs ile 330-340 bandından gelir diye düşünüyorum 

@Ahmet Tiraş mantıklı rakamlar, euro bu seviyelerde kalırsa başlangıç fiyatı 300 altı yapacaklardır.

yalnız bize donanım yine kırpılmış olarak gelecektir muhtemelen, tiguan mesela makyajlı kasa geldi sürüş asistanları v.s. yine yok.

Arkadaşlar selam, bir arkadaşımdan  haber aldım ne kadar doğru bilmiyorum hesapta 15 tane golf 8 gelmiş bu arkadaşta 1 adet almış 376.500 tl 1.5 150 highline lik bugün teslim almış hesapta teyit için resim istedim onu bekliyorum eğer doğruysa atıcam buraya :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar selam, bir arkadaşımdan  haber aldım ne kadar doğru bilmiyorum hesapta 15 tane golf 8 gelmiş bu arkadaşta 1 adet almış 376.500 tl 1.5 150 highline lik bugün teslim almış hesapta teyit için resim istedim onu bekliyorum eğer doğruysa atıcam buraya :D  
merakla bekliyoruz. Rline sunrooflu highline 376 ise bence güzel rakkam. 

@furkanmk7 400 bine bayide camtavanli -370 bine (camtavnsiz) galeride bmw 1.18 varken golfe 376.500 lira vermek??????  Ben pas geceyim....

@dgn olabilir dostum burda arkadaslarin abarttigi gibi rakamlar cikmicak goruceksiniz  simdi oiyasa yukseldi birazda 7 7.5 sahibi arkadaslar 8 icin istemem yqn cebime koy olayi oluyor konusmalarda sari sitede balonlar tek tek patliyor ekledigim 80 90 arac devamli fiyat dustu bilgileri oyle 3.5 bini indirmis saymiuorum 15 20 bin indirenler var gercek rakamlarina dönüyor yavas yavas piyasa suan midline fiyati gelecek 8 in en baz versiyonu en fazla 10 bilemedin 15 bin uzeri olarak baslar kimse kusura bakmasin suan arac sahibi olan arkadaslar rakamlarin dusmesinden endisede ediyor biraz dogrusu 😂😂😂

@dgn olabilir dostum burda arkadaslarin abarttigi gibi rakamlar cikmicak goruceksiniz  simdi oiyasa yukseldi birazda 7 7.5 sahibi arkadaslar 8 icin istemem yqn cebime koy olayi oluyor konusmalarda sari sitede balonlar tek tek patliyor ekledigim 80 90 arac devamli fiyat dustu bilgileri oyle 3.5 bini indirmis saymiuorum 15 20 bin indirenler var gercek rakamlarina dönüyor yavas yavas piyasa suan midline fiyati gelecek 8 in en baz versiyonu en fazla 10 bilemedin 15 bin uzeri olarak baslar kimse kusura bakmasin suan arac sahibi olan arkadaslar rakamlarin dusmesinden endisede ediyor biraz dogrusu 😂😂😂
Aracım satlık şu an bende düşürdüm ama şöyle bir durum var evet fiyatlar balon ama sadece araçlarda balon değil konutta elektronikte herşeyde balon.bakmayın düştüklerine o düşenlerde ya model yükseltmek için ya da ev vb şeyler almak için daha da yükselmesinden korktukları için düşürüp almak için çabalıyorlardır.Tmm 2.el  düştü daha da düşecek diyelim keşke düşse alım gücüm artar buna emin olun hepimiz için öyle.Ama 2.el düştü neden elektronik düşmedi neden konut düşmedi bunlarda piyasanın bence düşmeyip daha da artacağı anlamına geliyor.Bunu emlakçılar dan tutun da galericilerden, inşaat firmalarından hepsi aynı şeyi söylüyor düşmez daha da yükselecek!!!

Şu an kredi faiz oranları yüksek diye piyasa durdu çünkü halk düşük faizli krediden çekip çok yüklendi konuta otomobile.devlet de açıkçası korktu ve yükseltti çünkü bunların geri ödeme olayı var ki şu an ödeyemeyen erteleyen çok firma ve şahıs filan var..

ev alacağım inşaat şirketi şu an aldın aldın krediler bir düşerse sen bu eve 100-150 bin daha koy dedi.Ülkemizde tek bir kaleme gelmiyor zam maşallah geldiği zaman herşeye geliyor..

@palsak dostum sende haklisin ben biraz espiri dille soyledim zaten ama piyasanin durumu malum gercekten fiyatlar dussede araclarin yzuune bakan yok emin ol her marka her modelden favoriye arac ekledim sade piyasa takip amacli amkiyacagim araclari dahi ekledim ama inanilmaz dusu rakamlari geliyor fakat genede yuzune bakan yok dolara yatiranlarda suan inanilmaz zarara ugradi alim gucleri otomatik olarakta dustu bu arkadaslarin mesela aylardir ilanda duran araclar var satilmiyor belki kendi adima konusursam zamaninda sattim diyebilirim  oyle yaoanlar bu donemde bir tık sansli oldu ama satip dolara baglayan biraz zararda aslinda kâr dan zararda diyelim bakalim gelsin araclar gorucez iste rakamlari dovizin dusmeside olumlu oldu zaten bilindigi gibi vw grubu aracmari almamya fiyatlarindan uyguna getiriyor anlasmalari geregi ben dedigim gibi suanki midline paketin fiyati neyse gokf 8 baz donaniminda o yada onun en cok 10 15 uzeri baslangic olucagini dusunuyorum sonucta 1.0 manuel benzin arac simdi arkadaslar dicekleri bilmem ne ekran bilmem serti takil vs vs olucak olurmu o rakam kardesim suan oiyasadaki en dandik clio egea da bile bunlar var artik nerdeyse 160 bine opel corsa sordum sifir arac bunlar var zaten yani kisacasi zamaninda bize ek donanim olarak sattiklari bazi donanimlar artik standart hale gelmeye basladi suan forumda aracinda bu ozellikleri barindiran arac sahibi arkadaslar olmayana gore tabiki daha mutlu durumdalar ama artik dunya para verip eklettigimiz serti takip adaptif gibi ozellikle standar hale geliyor arrik rakiplerde boyle olunca buhun atiyorum bu donanimlarin oldugu bi opel 200 tl en fulu satilirken ayni donanim golfte olucagi 20 30 uzeri  olsun standart paket olarak 

@Tsigolf corsa B segment Golf C segment. Elma ile Armutu karşılaştırmışsınız hocam 😊 astra HB manuel 227 bin. Golfün en baz paketinin bundan aşağı olacağını düşünmüyorum.

Keşke düşse bütün temennim o yönde.Herkes benim gibi düşünüyordur bence

ama bu vergi düşmedikçe düşmez.Yazmıştım daha önce bir ark yeni leon bekliyor yana yana aramadığı bayi kalmamış hepsi hemen hemen aynı şeyi söylemiş ötv lerde düzenleme olursa 230-240 dan başlar olmaz ise 290 dan filan başlar demişler.örneğin 2 ay önce bir arkadaşım 2 aydan fazla bekleyerek 1.4 egea aldı orta paketti sanırsam 123 ten en son 134 e kadar yükseldi ve sonunda teslim aldı.Yine egea yı baz alırsak şu anki fiyatı ne kadar zam gelmiş mi gelmiş 20  filan

hal böyleyken golf e gelmezmi bence kesin gelir..

@gokhan_ertastr kardes senden iyi bilirim segmentleri yorma kafani sen ben orda ornek olarak verdim kiyaslama diye bisey yazmadim yaziyi oku sen once tamamini  amac burda corda golf karsilastirma degil zaten olamaz astra dedigin arac almanyanin sahini bakarsan eger oyle dusunursek almanyada sahin niyetine binilen bir arac onda bile artik ne donanimlar var bende ayni seyden bahsediyorum golfun baslangic paketide o rakamlarda olucak  yani yok 300 den baslar yok 450 ful bunlar hayel o rakmlara ne araclar var kim alicam golfu ozaman araclara donanim eklendikce articak saniyosunuz alakasi yok artik rakipler iyi rakipler standartlar yukseldigi icin yazdim ben corsayi 160 binlik aracta hersey var artik demek istiyorum golfte olmamasi sencede sacma olmicakmi 

@palsak otv de duzenlemede olucak meraklanmayin her sene olan seyler belki fiyat bantlari golfu icine kapsarmi bilemem ama su gercekki oyle kimsenin sandigi gibi 300 400 olmaz baslangic olarak diyorum bunu 

Geri
Üst Alt