Muayeneden Kaldım

lastik egzos ve sinyal hatası gözüküyor..lastik bence en önemli hata ..hemen değiştirin bence..

Herkese selamlar bende J led var sem tuning den aldık. Arkalar da sem tuning yazın yapılan kampanya kapsamında @metinkararacılığıyla aldık. Üstüne de osram xenarc ds2 xenon taktık. Uzunlar kendi içinde takili geliyor ve Led. Arac 2013 Kasım çıkışlı gecen ay muayeneye girdim. Direkt geçti hatta görevliye sordum. Xenon ya da led için mercek olması durumunda geçirdiklerini söyledi. Far yıkama yok ancak Yükseklik ayarim var. Ek olarak, sinyal senkronizasyonu ve arka stoplarin amacı dışında yanması (frene basinca sinyal gibi yanıp sönmesi vs) durumda ağır kusur yazabileceklerini belirtti. Ayarsız led farlardan, çok koyu on cam filmi gibi durumlardan baya araç bıraktıklarını söyledi. Yer Ankara Kazan Tuvturk. 

Dikkat: YTD Yatırım tavsiyesi değildir :) Sadece görevlinin söyledikleri. 

@furkanmk7 gecmis olsun dostum 2017 de ben de kaldim halojen farlari da satmistim cok zor oldu bi daha bi arkadastan buldum sok tak gec bi daha sok tak filan daha kotu tarafida 1 sene sonra sag far komple gitti ve ciddi hasar yapti 

Hic bir oto elektrikci de yapamadi apo usta halleti 

Burda konusu da vardir hatta 

Kusur sinyal lambalari hatali yaniyor idi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam siz şu aracın fotoğraflarını bir atın da rahatlayalım :)  

Hocam acaba ben gizli özellik açtırmışım arka stoplar zıt yanıyor ve ön camda flim var o geçer mi yoksa flimi kaldırayım mı

Hocam acaba ben gizli özellik açtırmışım arka stoplar zıt yanıyor ve ön camda flim var o geçer mi yoksa flimi kaldırayım mı
Zıt yanan farlardan geçmeyebilir ben öyle biliyorum hatta gizli özellik açan bir yerede daha önce sormuştum geçmez demişti ama ön cam filmi çok koyu değilse onda sorun olmaz benim araçtada ön camda 0.5 cam filmi vardı sorunsuz geçti 

aracın cam damarı en önemli emniyet sübabı gibi gördüğüm şeylerden ilk sıralardanlastik geliyor.Kendi güvenliğiniz için lastiğinizi ihmal etmeyin.Bu muayene sizin için de bir deneyim olmuş gibi düşünmeniz yerinde olur.

...

Arkadaşlar merhaba , şimdi bu konu açığa kavuşmadı, malûm hemen hemen herkeste j LED var , yani muayeneden gecme durumu nedir Allah aşkına biri bu konuyu aydınlığa kavuştursun , tedirgin olmaya başladım 😄

@Aliyano62 J far U far bunlar muayeneden geçiyor. Kesin bilgi yayabilirsiniz. 

Muayeneden geçmeyen kodlama ile sinyal, stop gibi lambaların çakarlı, ters vs. yanması.

@tgun89 valla rahatladım kardeş sağol varol 😄 bizde taktık, taktığımıza pişman olmayalım en nefret ettiğim şeydir muayenede kalmak , 3-4 milyar para verip bide rezillik cıkarttırmasınlar

@Ofliifth61 bende yarım tavan kaplamasından kaldım hocam ayrıyetten american prklardan geçirdiler bazı arkadaşlar kalmıs

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt