ARANIZDA OLMAKTAN ÇOK MEMNUN OLDUM

nihat34

Üye
İsim
nihat
Herkese hayırlı forumlar aranızda katılalı bir kaç ay oldu iyiki de katıldım bu foruma üye olduktan sonra yardımsever arkadaşlar sayesinde arabama far-yağmur sensörü montajı yapıp ayrıca kodlamasınıda malum siteden vagcom kablosu alıp burdaki arkadaşlar sayesinde PC ye kurulumunu yaptıktan sonra yine forumda ki kodlar sayesinde kodlamasını yaptım herkese çok teşekkür ederim bende yaşadığım ilde kodlarla ilgili yardımda bulunmak isterim herkese hayılırlı forumlar :)

Herkese hayırlı forumlar aranızda katılalı bir kaç ay oldu iyiki de katıldım bu foruma üye olduktan sonra yardımsever arkadaşlar sayesinde arabama far-yağmur sensörü montajı yapıp ayrıca kodlamasınıda malum siteden vagcom kablosu alıp burdaki arkadaşlar sayesinde PC ye kurulumunu yaptıktan sonra yine forumda ki kodlar sayesinde kodlamasını yaptım herkese çok teşekkür ederim bende yaşadığım ilde kodlarla ilgili yardımda bulunmak isterim herkese hayılırlı forumlar :)
Güzel bakan güzel görür hocam, memnuniyetiniz beni de memnun etti.  (y)

@frknyldrm nasıl memnun olmayalım hocam sırf PCye vagcom programı kurabilmek için bilgisayarım biraz sorunluydu  @CemK hocam yaklaşık 3 saat uğraştı Allah razı olsun böyle iyi niyetli insanlardan  (y)
Forum sayesinde çok güzel insanlar tanıdım, Cem Abi de onlardan birisidir. 

Allah bize hep iyi niyetli-yardımsever olmayı ve böyle insanlarla bir arada olmayı nasip etsin.  (y)

Geri
Üst Alt