GOLF 7 ÖN AMORTİSÖR

KAPTAN

Üye
İsim
YAHYA
ARKADAŞLAR MERHABALAR,2015 GOLF TDI COMFORTLİNE ARACIMIN ÖN İKİ AMARTİSÖRÜ PATLAK,NE MARKA BİR AMARTİSÖR TAKTIRMALIYIM

Moderatör tarafında düzenlendi:
@KAPTAN yetkili servisten fiyat alın. Aracınız 2015 model olduğundan %25 indirim olmalı .

Upvote 0
@KAPTAN  Valla ben doğuş oto da değiştirtmiştim..parça indirimiyle fiyat farkı az olmuştu ve de orjinal takılmıştı...fiyat ve dışarıdaki serviste takılacak amortisörün markası önemli hernekadar orjinal deselerde...

Upvote 0
@KAPTAN Amortisör çıkma olarak kullanılabilecek parçalardan değil hocam, özel serviste çıkma orijinal teklif ediliyorsa koşarak uzaklaşın. Önce yetkili servisten fiyat almanızı öneririm. Kendi üretimini yapan yerler ön iki amortisöre 1000₺ civarında fiyat istiyorlar. 500 lira fazlasını da söylese ben yetkili servisi tercih ederdim. 

Upvote 0
Arkadaşlar bugün lastik değişimi sırasında ön sol  amortisörün patladığını farkettik. Özel serviste Monreo markayı söylediler 600 TL fiyatı. Tamir mi ettireyim yoksa değiştireyim mi? Değiştirsem de orjinal olsun isterim hangi markayı önerirsiniz 

1AFFC89C-54FE-4845-A052-B2FECBFB7CAD.jpeg

Upvote 0

Ben aracımı aldığım zaman 6300 liraya tüm amortisör,yay ve tüm herşeyi % 25 zubizu indirimi ile yenilettim. Araba konusunda çok titiz olduğum için şuan kafam rahat çünkü 2 sene parça ve işçilik garantisi var. Yerinizde olsam aracınızın yaşına göre indirimli bir şekilde yetkili servisi tercih ederdim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt