JANT TAVSİYESİ

Hocam bu aslında Dijon için daha geçerli bir durum. Kullanımı çok olsa da bence yine sizi mutlu edecektir. Durban’a çok benzeyen Dartford’u da alternatif olarak belirteyim. Zaten bu modeller haricindekiler ya çok sırıtan modeller oluyor ya da replikaya mecbur kalıyorsunuz. Umarım istediğiniz gibi bir jant bulursunuz...
17 dartford(replika) bendeki

8493F982-E03A-4944-92EF-EA0BE400675C.jpeg

[mention=14780]yunusaktas91[/mention] deme öyle dijoncular duyar ))
Hehe duyduk

En guzel Jant siralama listesi su sekildedir

1. Dijon

2. Dijon

3. Dijon

OZ Formula HLT   18"   Alınabilecek en kaliteli ve  güzeli bu fiyat konusuna girmeye gerek duymuyorum.  :lol:

Çakma 19"  nerde kırılacağı  belli olmayan  - Lastiği balon yapacak - Konfordan pişman olacağınız jantlardan uzak durun. 

Maddi imkan yetersizse 17" dijonla devam . (y)

1045050-9-2018-gti-volkswagen-autobahn-eibach-lowering-springs-oz-racing-formula-hlt-anthracite.jpg

1045050-4-2018-gti-volkswagen-autobahn-eibach-lowering-springs-oz-racing-formula-hlt-anthracite.jpg

jurva olur jurva olmuyorsa 17 ya da 18 ikisini de bulmak çok zordur ama sebring olur çokta güzel olur

@Salih7 hocam sen direk durban tak macera arama 7 ye yakışan durban 7.5 olsaydı direk jurva derdim benimde kafam karışıktı sizin gibi durbandan yana kullandım hakkımı iykide öyle yapmışım

IMG_8263.JPG

Ben dijon’a geçtim. çok değişti araç güzel duruyor. ama sıralamam şu şekilde

1-sebring

2-sebring

3-sebring

4-madrid :)  

madrid bulursam takas etmeyi düşünüyorum hatta :)  

Geri
Üst Alt