Kışlık lastik seçimi

İsim
EROL
Kışlık lastiklerde continental mi ? Michelin mi? Arkadaşlar birde nokain çok övüyorlar ?

@Samsunspor55 biraz forumda vakit geçirseniz daha fazlası var aslında.

Her yeni açtığınız konunun cevabını birçok kişi biliyordur.

Ama ardı ardına bakım, araç ne kadar eder, akü.. diye konuları görünce , tamam şimdi de lastik ile ilgili konu gelecek demedim değil. 

Emin olun forumda fazlası var ve her birine de yorumum ve arkadaşların yorumları vardır. 

Çok detaylı konular var arkadaşın dediği gibi, inceleyebilirsiniz. Yine de benim tavsiyem, kendi kullandığım. Türkiye’yi haritadan silen markanın lastiği, continental wintercontact ts860 olur

@Samsunspor55 Hergün 2 konu acarak önemli basliklarin gündemden düsmesine neden oluyorsunuz,  arama yaparsaniz sorunlarinizin cevabini bulabilirsiniz, konu acmadan önce arama yapin, sorununun cözümünü bulamazsaniz "konusu acilmis basliklarin" altina sorununuzu belirtin, oradan cevap alirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Musaaksoy Türkiye’yi haritadan silen lastiğe gerek yok hocam en iyisi michelin Alpin 6 diye düşünüyorum 

@krym hocam form kullanımı pek bilmiyorum konuyu komple bakmaktansa sonuç odaklı olmak için açtık burda  engel olacak bi durum yok bidaha ki sefere dediğiniz yöntemden devam edeceğim teşekkür ederim genede  

Geri
Üst Alt