Aracım ne kadar eder

İsim
EROL
Merhaba arkadaşlar 2016 golf higline tdi otomatik 54 binde hata boya yok servis bakımlı cam tavanlı aracım ne eder ?

Başarılı araçmış, sarı site verir bişeyler, sen ne istiyosun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi arkadaş var illa sat diyor da 280 bine bende satıp ne alabilirim o fiyata ederi o mudur bilemedim hocam

Düşecek diyolar fiyatlar ama bilemedim ne kadar gerçekçi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla hocam 5-10 düşse yaza 20 çıkar şimdi biraz kampanya var onlarda ocakta bitti mi ne olur bilinmez

@Samsunspor55 280 bine alan varsa hic düsünme sat gitsin ama zannetmiyorum o rakkama satilsin

Dizelleri satmanin zamani degil, tsi'larin fiyati düsüyor, yeni kasayla düsmeye devam eder ama dizeller suanda dipte olsa bile toparlar diye düsünüyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam satmak problem değil de o paralara düzgün araç yok herşeyin bi ederi var bu ayarda 7.5 kasalara 320-330 istiyorlar

@Samsunspor55 satarsanız yerine koyamıyorsunuz aracınızdan memnunsanız bir üst veya iki üst segmente geçmiyorsanız kalsın :)

Bu arada golf 8 ler 2021 ayının ilk çeyreğinde bayilerde yerine alacaklar fiyatlar belirsiz :)

@Samsunspor55 benim aracım sızın aracınıza yakındı dıyebılırım 38 bınde 1.6 tdı ısık paket cam tavan vs vs comford paketını 245 bıne verdım pıyasada araba yokken. dun peugeottan sıfır 2020 308 1.2 pretech paket fıyat aldım 229600 e hocam pıyasa sıkıntılı valla veren varsa hıc dusunme derım :) parayıda beklet golf 8 gelınce bı operasyon yaparsın bence 

@Samsunspor55 benim aracım sızın aracınıza yakındı dıyebılırım 38 bınde 1.6 tdı ısık paket cam tavan vs vs comford paketını 245 bıne verdım pıyasada araba yokken. dun peugeottan sıfır 2020 308 1.2 pretech paket fıyat aldım 229600 e hocam pıyasa sıkıntılı valla veren varsa hıc dusunme derım :) parayıda beklet golf 8 gelınce bı operasyon yaparsın bence 
bu arada araba bayagı dolu alure gıbı donanım var cam tavan ıcocpıd gerı kamera bılmem ne eat sanzıman 130 bg  bırsuru donanım var golf gıbı zkmıyorlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam golf 8lerde hep benzinli dizel yok sanırım dizelin tadını alan benzinliden keyif alamıyor yakın arkadaşım aracın ilk sahibi olduğum için biliyor aracı

Geri
Üst Alt