Lastik Değişimi

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar, kışlık lastikleri takma zamanı geldi de geçiyor bile fakat ben aracımın başında değilim. Mahalle lastikçilerine de lastik değiştirtmek istemiyorum, çünkü hem söküp takarken özensiz davranıp jantı sürtebiliyorlar, hem de bijonlara, özellikle şifreli bidona nazik davranmıyorlar. Bunlara mümkün olduğunca dikkat eden ve düzgün şekilde değişim yapabilecek bir lastikçi var mıdır Ankara’da önerebileceğiniz?

Arkadaşlar, kışlık lastikleri takma zamanı geldi de geçiyor bile fakat ben aracımın başında değilim. Mahalle lastikçilerine de lastik değiştirtmek istemiyorum, çünkü hem söküp takarken özensiz davranıp jantı sürtebiliyorlar, hem de bijonlara, özellikle şifreli bidona nazik davranmıyorlar. Bunlara mümkün olduğunca dikkat eden ve düzgün şekilde değişim yapabilecek bir lastikçi var mıdır Ankara’da önerebileceğiniz?
Ben de yarın değiştireceğim, 3 yıldır gittiğim evin yakınında bir lastikçi var, her ne kadar gözümün önünde de yapsa, sanki her an bir olumsuzluk olacak gibi korka korka izliyorum.

Oyle bir lastikci daha dunyaya gelmedi sanirim hocam. Zaten lastikcilerin bir cogu elestiriye de kapali, bir sey desen hemen tartisiyor. İyileride var illaki ama onlarda kendisi yapmiyor yaninda calistirdigi kisilere yaptiriyor.

Bir kısım Lastikçi arkadaşlar  çok önemsemiyor Jant çizilir mi çizilmez mi vs çatara patara giriyor arabanın başından ayrılmamakta fayda başında film izler gibi izlemek gerekiyor... (y)

Geri
Üst Alt