Komple ön tampon boyama ortalama fiyatı nedir?

Deja-vu

Üye
İsim
koray
Merhaba,

Golf 7.5 için Gti ön tampon set astarlı olarak alıp aracımın renginde atlantik mavi boyatmak istiyorum. (Araç comfortline donanım far yıkama vs yok sadece park sensörleri var)

Bu iş için ortalama bütçe çıkarmak için tampon boyama fiyatı + mevcut tamponun sökülüp takılması gibi işlerin ortalama fiyatı ne olur bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

@Deja-vu hocam bende geçenlerde @bnyamnclak den 7 gti tampon aldım sök tak kabloları far yıkamaları kendim taktım

sadece 6 adet sensör deliğine ( ücretsiz ) ve sensörler braketlerini tampona tutturmaya ( eritip kaynatmaya orjinale en yakın şekilde ) 60 tl verdim  

boya da 300 ile 500 arasındadır

Yeni yüzüyle rötuş boyası öncesi kirli hali ( en kısa zamanda yeni fotolarını çekeceğim )IMG_20201205_164731.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Deja-vu hocam bende golf 7 aracıma 7.5 R tamponu aldım yarın gelicek inşallah boyacıya teslim edicem boyacıdan 300₺ fiyat aldım montajını kendim yapmayı düşünüyorum 

@muratozcetin27 Merak içinde bekliyorum. Bende alacağım ve aldığınız yeri biliyorum korgoda kırklareli yazıyordu baya araştırıyorum 😄 park sensör yerlerini heryer yapabilirmi 🤔

@Deja-vu 

Selamlar,

2 ay önce Golf 7 aracımın Gti ön tamponunu Florya Mez Otomotiv’de yanlış hatırlamıyorsam 400-450₺ arasında boyatmıştım.

Bir arayıp fiyat alırsanız daha net olur.

@michelangelo hocam elinde pancı ( punch ) olan her yer deler  yeterki doğru uçla delsin , sensör braketleride plastik eriten aletlerle sabitleniyor 

İkiside aynı yerde yapılabilir hocam

Geri
Üst Alt