GTI Difüzör Taiwan mı yoksa Yerli mi almalıyım?

emrekk

Üye
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar, aracımda ki difüzörü değiştirmeye karar verdim 2013 model Golf 7. Gti difüzör almaya karar verdim. 100 lük egzoz uçlarıyla beraber çift çıkış düşünüyorum. Ancak taiwan mı yoksa yerli üretim olanı mı almalıyım karar veremedim. Taiwan tırnak tırnağa uyuyor diyorlar. Yerli yapıştırmalı diyorlar. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum. teşekkürler.

@emrekkHocam merhabalar,

Eğerki ben takıntılı adamım difüzör alıp pione black boyaticam en iyi şekli görmek istiyorum derseniz taiwan almanızı öneririm çünkü plastik yerli üretim diye tabir ettiğimiz vakum plastik yani kalıptan vakumlama yöntemiyle yapılıyor hatları vs görüntüde belli ediyor....

Güncel kurâ göre anlaşmalı olduğum modifiye dukkanlarinda baktigim kadarıyla en az arada 150 200 tl bandında taiwanla vakum arasında fark var bütçeye göre hareket ediyorsanız veya edecekseniz bir sıkıntı olmaz istenilen görüntü yakalanır sadece "Ben en iyisi olsun takıntılıyım" diyor iseniz taiwan öneririm...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba anadolu yakasında direk elden alabileceğim taiwan malı yer neresi vardır biliyormusunuz

@Crunchi hocam sayfa sponsoru semtuning den aldım ben. Piano black gti taiwan. Memnunum ben tavsiye ederim. 

kesinlikle taiwan hocam golf 7.5 ta kullanıyorum tırnakları bire bir.

Geri
Üst Alt