Kaliteli H7 Halojen Ampül Tavsiyesi

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Selamlar ,

Aracıma daha iyi aydınlatma sağlayacak ve daha beyaz bir ampül arıyorum . Mercek olmadığı için hem karşımdakinin hem benim güvenliğim için led ampül takmak istemiyorum. Eski aracıma racing vision takmıştım diye hatırlıyorum . Gayet memnundum fakat rengi sarıya kaçıyordu . Eski araştırmalarımdan hatırladığım kadarıyla beyaz ışık veren halojenler çok iyi aydınlatma sağlamıyordu . Beyaz halojen takıp kullanan var mı ?

Halojen almayi dusunseydim

Osram night breaker alirdim

Ömrü kisa olabilir ama performans ürünü olarak duymuştum

Sonucta taksi gibi surekli yollarda degiliz

Halojen almayi dusunseydim

Osram night breaker alirdim

Ömrü kisa olabilir ama performans ürünü olarak duymuştum

Sonucta taksi gibi surekli yollarda degiliz
Ömrü çok sıkıntı değil toplasam haftada 5 saat kısa farları açmıyorumdur .  Biraz daha beyaz olsalar hiç düşünmeden alırdım .

Golf'te Osram Night Breaker Laser %150 kullanıyorum, aydınlatma güzel ama istediğiniz beyazlığı alamazsınız. Racing Vision'un muadili bu zaten. Kendi aracım Uno'ya yaklaşık 1 ay önce Night Breaker Silver taktım o da Laser ile aynı renk. 

@mbonat İngiltere'den ithal edildiğini biliyorum, ışık renginde çok bir beyazlama olmuyor ama aydınlattığı mesafe artıyor. İsterseniz adres verin ben ürünü size kargo ile göndereyim, eğer beğenirseniz kullanırsınız, beğenmezseniz iade edersiniz. 

Golf'te Osram Night Breaker Laser %150 kullanıyorum, aydınlatma güzel ama istediğiniz beyazlığı alamazsınız. Racing Vision'un muadili bu zaten. Kendi aracım Uno'ya yaklaşık 1 ay önce Night Breaker Silver taktım o da Laser ile aynı renk. 
Fotoğraflarda beyaz normalde sarımtırak bir rengi var aydınlatması kesinlikle halojene göre iyi  listem de vardı . Fakat diğer forumlarda çakmasının çok olmasından bahsediliyordu nerden aldın ?

@mbonat İngiltere'den ithal edildiğini biliyorum, ışık renginde çok bir beyazlama olmuyor ama aydınlattığı mesafe artıyor. İsterseniz adres verin ben ürünü size kargo ile göndereyim, eğer beğenirseniz kullanırsınız, beğenmezseniz iade edersiniz. 
Hocam teşekkür ederim halojen ampüller kargolamaya pek dayanmıyor . Kargo sırasında ürüne zarar gelebilir mahçup olmak istemem . 

Fotoğraflarda beyaz normalde sarımtırak bir rengi var aydınlatması kesinlikle halojene göre iyi  listem de vardı . Fakat diğer forumlarda çakmasının çok olmasından bahsediliyordu nerden aldın ?
Golf'e aldıklarımı gittigidiyor otomısırlıdan almıştım, Uno'ya alalı 1 ay oldu zaten onu da hepsiburadadan fzrulman'dan aldım. 2 si de orijinal geldi. Satıcı puanı oldukça yüksek ve fiyati en düşüğe yakın mağazaları tercih ettim 2 alışverişimde de sorun yaşamadım. 

Geri
Üst Alt