GOLF 7 TEYP PANELI SLIKONLARI

sonersno

Üye
İsim
SONER
Arkadaslar selam,

Golf 7 Comfortline aracimin on ortadaki menfez yonlendirme tuslari yerinden cikmisti, takmak icin ortadaki piano black kapagi sokerken dislerden birkac tanesinin bilen bilir ucundaki slikon firladi ve ic tarafa dustu. Bu slikonlari temin edebilecegim bir yer var midir sizce? Ya da cin mali ucuz birsey alsam o slikon parcalar cikiyor mu icinden alan var mi hic? Ileride bunun bana trim sesi olarak donecegi kanaatindeyim.

Off onlar baya zor buluyo, çinden gelenlerde çıkmadı üzerinde en azından benim aldığımda, arabadan çıkanları kullandım 1-2 si düştü bulduk ama öle içeriye düşmemişti :D

Arkadaşta 2-3 kayıptı ortalara denk geleni boş bırakıp taktık, ses vs yok şimdilik...

Upvote 0
Off onlar baya zor buluyo, çinden gelenlerde çıkmadı üzerinde en azından benim aldığımda, arabadan çıkanları kullandım 1-2 si düştü bulduk ama öle içeriye düşmemişti [emoji3]
Arkadaşta 2-3 kayıptı ortalara denk geleni boş bırakıp taktık, ses vs yok şimdilik...
Valla bulan olursa alırım yani daha cok kacıracagız gibi içine[emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Ben de sol havalandırmanınkini düşürüp bulamamıştım, uygun ölçüde bez bant kesip yapıştırıp geri taktım, sonuçta o silikon ses yapmaması için oraya konmuş, bez bant da ayni işlevi yapacak :)

Upvote 0
Ben de sol havalandırmanınkini düşürüp bulamamıştım, uygun ölçüde bez bant kesip yapıştırıp geri taktım, sonuçta o silikon ses yapmaması için oraya konmuş, bez bant da ayni işlevi yapacak [emoji4]
Olmadı öyle bi yönteme gideceğiz biz de bi ses yapsın da kıl tüy bunlarla uğraşıyoruz işte[emoji28]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0

Geri
Üst Alt