GOLF 7 R ÖN TAMPON YARDIM.

cmsarikaya

Üye
İsim
Cem Sarıkaya
Herkese merhabalar, 

Aracım için R ön tampon ararken sarı sitede bir ilanla karşılaştım. Arkadaşla görüştük bana tampon ayaklarının resimlerini gönderdi. Açıkçası ben çok anlamadığım için sizlere sormak istedim. Aşağıdaki fotoğraftaki tampon da herhangi bir sıkıntı var mı ? Hatta Kocaeli’nde olan bir üyemiz var ise kendisinden rica etsek canlı canlı gidip bakabilir mi? 

971EA559-D297-4915-9897-20D5EA50250C.jpeg

1C23FCD7-2724-4C2F-B39E-9E8AD70ED8CB.jpeg

88DF12CC-5EFB-4011-937A-FF4CACE7A0D0.jpeg

Hocam her iki ucun da vida yerleri tırnakları kırık gibi duruyor

@Frkntna Üst panjur ve orta ızgara yok. Sadece tampon ve sis farlarının olduğu yerdeki ızgaralar var. 

@muratozcetin27 evet sağ sol köşelerde kırık benim de dikkatimi çekti acaba montajda sıkıntı olur mu ? 

@cmsarikaya hocam sıkıntı olabilir tampon kulaklardan kendini açabilir uydurmasyon vida atmak gerekir bence

@cmsarikaya @muratozcetin27 hocamın dediği gibi sağ sol uc tırnaklar kırık gibi görünüyor. Belki bir kaportacı kaynakla uydurma şekilde birleştirebilir ama köşelerden açıp çizgi bozukluğu yapabilir.

Tamponun fiyatı sıfırına göre çok uygun değilse riske girmeyin derim.(Renk farklı olduğu için bir de boyama masrafınız var unutmayın :)  )

@lasttohit Açıkçası fiyat biraz uygundu, tabi panjur filanda almak gerekiyor onlar yok fiyatın içinde sanırım bu gidişle 0 alacağım kafam rahat etsin diye, temiz 2.ellerin fiyatı sıfırdan pek farksız değil uygun fiyatlılarda hep sorunlu çıktı. 

@tuncer_2632 @muratozcetin27 İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tamponu almaktan vazgeçtik.

@cmsarikaya Sitede satan birisi daha vardı isterseniz onunla da bir görüşün belki fiyatta da yardımcı olur.

Geri
Üst Alt