New York Sokaklarında Gezen Bağcılarlı!

smhk

Üye
İsim
SMHK
İnternet dozumu alırken böyle bir haberle karşılaştım. 2 aracın arasından sıfır geçip panik yaratıp kazaya sebep oluyor. Ne düşünüyorsunuz?  :)

New-York-Crash.gif

Ama maşallah iyi sokmuş aradan abide iyi bilek varmış doğru bir şey değil tabiki ama bu da bir yetenek :sofor:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekten yazık. Uluslararası çapta ehliyetine acilen el konulmalı... verilmemek üzere ..

Sıfır geçme yok, sağdaki araca temas var. Kontrolden çıkmış. Kontrolden çıkmak sadece panik ile olunacak birşey değil. Lastik kaydı mi toparlamak zor. Tecrübe ister.

Aşağıdaki yarisin ön tampon son anda leonun arkasına değmese aynı durumu yaris de yaşardı

On 25.09.2020 at 7:51 PM, ogzogz yazdı:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@smhk hız yapmak dalmak kolay da...mesele  zapt etmek,kontrolu bırakmamak.Ama asıl mesele zorunlu olmadıkça maceraya gerek yok!

@smhk aşağısını okuyunca, Net olmamakla birlikte 2 araca da temas etmiş ve umursamadan uzaklaşmış yazıyor.

Yani ne diyelim.. geçen adama helal olsun mu, ya da ne kadar salak toparlayamamış  arabayı mı..

@smhk aşağısını okuyunca, Net olmamakla birlikte 2 araca da temas etmiş ve umursamadan uzaklaşmış yazıyor.

Yani ne diyelim.. geçen adama helal olsun mu, ya da ne kadar salak toparlayamamış  arabayı mı..
O yüzden demedim hocam sadece bana öyle geldi. Yoksa böyle bir şey yapmasının hiçbir manası yok ve tamamen suçlu.

@ogzogz bunun da bu hızda bu kadar az olumsuzlukla kurtulması çok garip... cana bir şey gelmedi tamam 

mala da bayağı az şey gelmiş bu hıza rağmen

Geri
Üst Alt