Golf 7 Arka Silecek Uygulama

İsim
Aytuğ
Selamlar. Uzun zamandir aklimda bir fikir var. Fikir benden olsun. begenilirse, yapilabilir ise bi tesekkur edilse yeter 😂

Araclarimizda ön silecek icin su püskürtten nozzle lar sprey tip. Washerjet diye de adlandiriliyor.. Fakat arka silecek icin olan nozzle,  eski nesil bir yapida.. sadece ince su akar gibi akmakta.. Arka cam nozzlunu da washerjet tipi yapilabilirmi? Yapilirsa bence süper olir.. Nozzlu  Firsat bulup sökemedim. ilgili kismi söken oldu mu? yada bu dusunce ne kadar gerceklestirilebilirdir? 

Eskiden bende de ince su atan tipten vardı ufak bi kazaya karışmamın sonucunda serviste bagaj kapağını değiştirirken 3. Stop lambasını değiştirmişler yeni takılan 3. Stop lambası etrafı siyah çerçeveli sanırım golf 7.5 larda olanlardan bende şu an püskürtme şeklinde atıyor arka cama

Eskiden bende de ince su atan tipten vardı ufak bi kazaya karışmamın sonucunda serviste bagaj kapağını değiştirirken 3. Stop lambasını değiştirmişler yeni takılan 3. Stop lambası etrafı siyah çerçeveli sanırım golf 7.5 larda olanlardan bende şu an püskürtme şeklinde atıyor arka cama
Guzel bilgi. Tesekkurler.

Sizin araçta bi sıkıntı var sanırım arka cam su fiskiyesi püskürtme tip hem Mk7 ‘de hem de Mk7,5 ‘ta aynı şekilde

Benim arabada da püskürtmüyor sadece su akıtıyor🤔

2013 midline

Benim ki de püskürtmüyor, su gibi akıyor

2013 highline püskürtüyor ancak geniş bir alana değil..

2014i kinci yarisindan sonra uretilen golflere puskurtmeli tip olan 3. Stop lambasi takti fabrika. Eger degisim isiyorsaniz aliexpreste yeni tip olanlardan satiliyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunumuz halloldu..  Arka silecek tortu yapmis. Sirkeli su koydum. Epey bir ugrastirdi ama agiz kismindaki tortu tabaka cikinca sprey sekilde atmaya basladi. Degerli yorumlar icin tesekkur ederim..

Sorunumuz halloldu..  Arka silecek tortu yapmis. Sirkeli su koydum. Epey bir ugrastirdi ama agiz kismindaki tortu tabaka cikinca sprey sekilde atmaya basladi. Degerli yorumlar icin tesekkur ederim..
Çözüm için teşekkürler, bende de aynı durum mevcut deneyeceğim.

Geri
Üst Alt