Pazar sürprizi , park halinde çarpma

kapıya yakın taraflar da göçük düzeltme ile yapılabilir mi hocam çok sert o bölge.

Gözünüz korkmasın, sizin de dediğiniz gibi sadece tamponda boya sıyrılmış gibi. 

Ustaya gösterin çamurluğun içinden itekleme vs. dışarıdan çekme gibi işlemlerle hallediyorlar.

Yani yukaridaki video derin çizik olduğundan boyanacağı için bu şekilde. 

Kısaca halledilmeyecek bişey yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun allah daha beterinden korusun sizi ve hepimizi

boyasız halledilebilir gibi duruyor

Geçmiş olsun. @ogzogz hocamın dediği gibi pasta cila + boyasız göçük ile sorun kalmayacaktır. Janta da ufak rötuş yapılır ne de olsa çizik sayısı çok az.

Geçmiş olsun, RS servislerin iyi olduğunu duymuştum, Uşak bayisinde arkadaşım aracını yaptırmıştı, gayet beğenmiştim sonucu. Diyarbakır bayisini de bi araştırın, duruma göre yaptırabilirisiniz. 

herkese çok teşekkürler aracı bir ustaya teslim ettim , umarım güzel bir sonuç alırız. buradan son halini paylaşırım.

@Rust Boyasız göçük gidermeyi deneyin olursa çizik giderici pastalar mevcut onun ile artık ne kadar çıkabiliyorsa çizikleri giderisiniz. jant ı kontrol ettirin yamulma vs var mı diye. ardından da rot balans ayarlarını yaptırın. ama rot balans ayarını işi bilen bir yere yaptırın, ayarlar çok hassas değerlere sahipler.

Tabi bu arada çok geçmiş olsun, küçük kazalar büyük kazaların önleyicisidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz yalnız çamurluktaki çember tarafının başlayış ve bitiş yerleri silikonlu olduğundan dolayı çekilemiyor diye biliyorum.

@Rust

Fiyat ne anlaştınız? 800-900 civarı max benim görüşümdü bu hasara?

@Culture33Araclarda vakumla yöntemiyle çekilemeyecek yer pek yoktur.

Çekilmeyle olmayan yere arkadan Tık-Tık lama (800 kere mikro çekiçleme)  yöntemi ile çözüm olur

Araclarda çekilemeyen / arkadan tıktıklanamayan tek bölge marsipiyeller !! Çünkü içi dolu malzemelerdir. Sonuç hep  boyayla sonlanır. 

Geri
Üst Alt