Passat Üretimini durdurdu

Sedanlarin üretimi durur, zaten bunlarin sedanlarina talep yoktu, sadece Türkiyede talep görüyordu, avrupali aileler sedan almaz

Passat variant ve Arteon Shootingbrake üretiminin durmasi söz konusu olmaz

Madem durduracaktı neden yatırım yapıp da makyaj uyguladı. Ben yapacağını sanmam. Zaten haber iddalardan ibaret. 

Satış ve pazarlamada sorun yaşamadığı bir modeli kaldıracağını zannetmiyorum. Arteon için aynı şeyi söyleyemem. Ölü doğduğunu düşünüyordum. Çok satıldığını zannetmiyorum genel olarak . 

• Beğen
Tepkiler: SCC
2022'nin sonuna kadar devam edecek ardından variant uretimi devam edecek passat sedan yerine de cc arteon formülü uygulanacak bahsi gecen haberde söylenen..

Passat yerine arteon düşünülüyorsa arteon yerine BMW 5.20 , 3.20 ler , Audi A4. A5 ler, Mercedes E serisi alınır. 

Arteon güzel araç olabilir ancak konumlandırılmaya çaşıldığı grup premium markaların meydan muharebesi yaptığı bir yer. Arteon adı bile geçmez oralarda. 

@Salih Sayın Bence göreceli bir konu bu. Ben o bütçelere çıkmış olsam BMW 5.20, A4 yerine gayet de Arteon alır kullanırım. Kalite,hissiyat açısından bu araçların cok gerisinde olduğunu düşünmüyorum. Zevk meselesi tabii ki.

Geri
Üst Alt