Ustadlar Jant Göbeği Hakkında Yardım Lütfen

emrdmrc

Üye
İsim
emre demirci
Merhaba kışlık lastikleri taktırırken sağ olsun rot yapan arkadaş jant göbeğini kırmış 

sanayide parçacıdan aldım ama aşırı derecede dandik ve tam olarak oturmuyor plastik kısmı dışarda kalıyor

orijinaline bakayım dedim mm olarak 56-60 gibi boyutları var

rica etsem resimdeki jant için hangi göbeği almam gerekiyor bilgisi olan var mı 

birde adamın verdiği etrafı siyah plastik bir şey ama üzerindekiler etrafı krom gibi ve tam içine oturmuş düz görünüyor

resimdeki gibi aynısını nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim 

teşekkürler...

jant.jpg

@emrdmrc Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun sanayide kolayca bulabileceğiniz kumpas yardımıyla göbeğin çapını ölçerek net sonuca ulaşabilirsiniz

Aradığınız parça bu hocam. Vw 2 tip var zaten. Biri 65mm diğeri 57mm. Arkadaki parça koduyla servise gidip yedek parçadan isteyin. Sizinki attığım 65mm olan olması lazım. 75TL gibi bir fiyatı var. 

Durban jantlar şasiye kayıtlıysa o şekilde de isteyebilirsiniz. 

Lastikçinizin size bir 75TL borcu var. Nasıl kırmış helal olsunn. İşini iyi yapan bir esnaf daha. İnternet üzerinden söylediğiniz logosuz çakma göbekler her türlü sırıtacaktır bilginize.. 

IMG_20201124_062109.jpg

IMG_20201124_062058.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aradığınız parça bu hocam. Vw 2 tip var zaten. Biri 65mm diğeri 57mm. Arkadaki parça koduyla servise gidip yedek parçadan isteyin. Sizinki attığım 65mm olan olması lazım. 75TL gibi bir fiyatı var. 

Lastikçinizin size bir 75TL borcu var. Nasıl kırmış helal olsunn. İşini iyi yapan bir esnaf daha. İnternet üzerinden söylediğiniz logosuz çakma göbekler her türlü sırıtacaktır bilginize.. 

Ekli dosyayı görüntüle 40249

Ekli dosyayı görüntüle 40250
hocam sağolasın bilgi için  servisi aradım aynı dediğiniz kod ( 5G0601171)

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/golf-jant-gobek-kapagi-oem-65mm-5g0601171-1-adet-fiyatidir-P433772049

bu ilandaki olmaz mı acaba alsam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@emrdmrc Ben de 18 inç Jant taktırdım göbek lazım,internette buluyorum ama uyar mı bilemiyorum sizin Jant da 18 mi ?

@emrdmrc sonradan takılanlara uymuyormuş yazısı vardı,ben sonradan taktırdım hocam siz de öyle yaptıysanız dikkat edin

Ekli dosyayı görüntüle 40249

Hocam bu kodlu ürün dover jantlar için de uygun olur mu acaba bilginiz var mı ? 

Geri
Üst Alt