Golf 7 Sunroof Çerçevesi Çatlağı

@mehmetyilmaz @oguzerkoc kaskoya yaptırın geçin 6bin az para değil hasarsızlık indirimi bozmayan klozunuz varsa ilk hasarda seneye aynı dilimden devam edersiniz.

Uygun malzeme ile dolgu yapılıp kaliteli bir film cekilirse harika olur. Boş yere 5000 tl vermenin hic bir mantığı yok.  

@oguzerkoc nazarlık olarak bıraktım hocam yakın bi arkadaş serviste değiştirdi. 8000 küsür fiyat çıkmıştı. Bunun için kasko bozmaya değmez bence

@oguzerkoc çatlaktan hariç perdenin hemen önünde siyah kısım soyulup şeffaf cam haline gelmiş sanırım oradan azar azar su veya rutubet alma durumu var. Ben olsam kaskodan değiştirirdim. Macunla olacak işe benzemiyor.

dostum senin her iki tarafında çatlak var ayrıca sanruf ön camının kaplaması da kalkmış bence sen servisten komple değiştir.

@tuncer_2632 sunroof çerçevesine de istenilen fiyatlar afaki geliyor hocam da bakalım kış çıksında belki de dediğiniz gibi değiştiririm

@oguzerkoc su alır ustam oralardan sizinki biraz talihsizlik olmuş. Siz yazınca yabancı forumlara baktım aynı sorun var hatta vw garantiye sokmamış ordada. Orayı sökmesi ve takmasının bayağı uğraştırıcı olduğunu yazmışlar. birisi sökerken tavana zarar vermiş ama sonuçta değişerek hallolmuş. Ben olsam servise gider üretim hatası der tepelerine iner biner indirim yaptırıp değiştirirdim. Oralar su ile direk temasta olduğundan tadilat tamirat sonradan sorun yapabilir diye düşünüyorum

@agacmalzeme umarım dediğiniz kadar büyük sorun yaratmaz çok sıkıntı olacağını düşünmemiştim ama durum düşündüğümden ciddi siz böyle diyince tedirgin oldum dediğiniz gibi değişimi için şartları zorlayacağım teşekkürler

Geri
Üst Alt