Golf 7 gri iç trim takas (siyah ile)

Evilhard

Üye
İsim
Mehmet
Herkese merhabalar. Kazasız sürüşler.

2014 golf 7 aracımın gri iç terimlerini comfort veya high'lardaki siyah iç trim ile değiştirmek istiyorum. Fırçalı gri isteyen varsa değişebiliriz.

(Teyp çerçevesi, torpido ve klima çerçevesi, vites çevresi, gösterge çevresi, mümkünse yolcu torpido ve kapı gri şeritleri)

İyi forumlar dilerim:)SAVE_20201121_125045.jpg

Çok teşekkürler :)

Belki benim istediğimin tam zıttını isteyen vardır, daha önce olmuş.  Renk zevk meselesi:)

daha az maliyet ile deri kılıf öneririm temizlenmesi kolaydır 

38722305-E6CD-4EB5-B276-314C6482C6A8.jpeg

DB8FE627-BBB7-4465-9422-0814FE892FC8.jpeg

@AhmetCakmak aynen gördüm bunu ancak sadece gösterge var ve 536₺ 

Aslında 7.5 carplayli ünite için gri çerçeve bulamadığım için tüm trimleri siyah yapmak istiyorum sırıtmasın diye.. bakalım nolacak:)

@AhmetCakmak aynen gördüm bunu ancak sadece gösterge var ve 536₺ 

Aslında 7.5 carplayli ünite için gri çerçeve bulamadığım için tüm trimleri siyah yapmak istiyorum sırıtmasın diye.. bakalım nolacak:)
Çok pardon evet full set olan değilmiş. Full set olanı bulamadım şimdi biraz bakınca :)  Önceden paylaşmıştık forumda. Malum kurlarla dediğiniz gibi pahalıya geliyor. Umarım uygun maliyetle halledebilirsiniz tamamen siyah olmasa da.

@Evilhardarkadaşım benim aracımda aynı senin iç trimlerin gibi gri renkli.
fakat piano black olanlarda çok fazla toz gösterme ve toz toplandığına dair şikayetler var.belkide kimbilir bizimkilerin böyle bir güzelliği var ama farkında değiliz herhalde.
eğer full set yapmayı düşünürsen 5d carbon fiber olanları yaptırmayı düşünebilirsin.
belki bende ileride sticker olan bu seti alırsam sıcak fön ile ustasına yaptırmayı düşünmüştüm.
kendine göre hangi seçeneği ve rengi istersen seçebilirsin.aklının bir köşesinde kalsın.

https://tr.aliexpress.com/item/4000060352622.html?spm=a2g0o.cart.0.0.a36d3c0049MvoT&mp=1

[mention=21637]Evilhard[/mention]arkadaşım benim aracımda aynı senin iç trimlerin gibi gri renkli.
fakat piano black olanlarda çok fazla toz gösterme ve toz toplandığına dair şikayetler var.belkide kimbilir bizimkilerin böyle bir güzelliği var ama farkında değiliz herhalde.
eğer full set yapmayı düşünürsen 5d carbon fiber olanları yaptırmayı düşünebilirsin.
belki bende ileride sticker olan bu seti alırsam sıcak fön ile ustasına yaptırmayı düşünmüştüm.
kendine göre hangi seçeneği ve rengi istersen seçebilirsin.aklının bir köşesinde kalsın.

https://tr.aliexpress.com/item/4000060352622.html?spm=a2g0o.cart.0.0.a36d3c0049MvoT&mp=1

Toz konusunsa haklisiniz. Ama yeni nesil siyah çerçeveli teypleri takinca gride sırıtıyor maalesef. Sticker işi ilk bakışta hoş ve mantikli bir yöntem gibi gözükse de daha önce golf 5 de kaç defa sticker folyo vb denediysem randıman alamamıştım. En iyi ihtimalle birinin tirnaklari zarar veriyordu. Bugün sarı sitede bir midline plus gördüm tüm trimler siyahti boyattiğini söyledi. Muhtemelen ben de öyle yapacağım.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Evilhard sulu kaplama dedikleri karbon görünüm kaplama deneyin. ben bi ara  instagramda görmüştüm 

[mention=21637]Evilhard[/mention] sulu kaplama dedikleri karbon görünüm kaplama deneyin. ben bi ara  instagramda görmüştüm 
Aynen o da aklimda adanada var güzel yapanlar. Boya veya sulu deneyecegim bikac gün daha bekleyip:)

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.5 mid pakette iç trimler bu renk. Bence Piano black olandan daha güzel çünkü hem çizik belli etmiyor hemde aşırı parlama ve parmak izi göstermiyor. 

8F488C69-B8F4-474A-9C75-D112A745369D.jpeg

C081EDE8-59E8-455F-81AD-44AEC98A73EE.jpeg

Önce bekleyin belki fırçalanmış gri isteyen vardır, yoksa kaplamaya falan bin basıcak klasik bir yöntem var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt