Sıfır Araç Teklifi Alanlar

@Mmt0634 haklısınız hocam almadım zaten :)  sadece 5yasinda ikinci elinin neredeyse aynı para olması karşında fiyatlar iyi dedim. Keşke 100bin olsa tiguan bende isterim. 

Bugün Vosmer’e uğradım

tiguan life cam tavan+ kıs paket opak 373 

cam tavan+kıs paket metalik 377 

fiyat çok cezbedici geliyor insana. Life pakette Anahtarsız giriş eksiği var onun haricinde yeterli donanım bence. 
Life çok boş bir donanım bence, dışı da eski trendline gibi.

Tiguan isteyen olursa filolara satılamayıp elde kalan makyajsız Highline'lar vardı bi ara, 380bin gibi bir fiyatı vardı, Life'tan çok çok daha iyi bi tercih olur.

@Mmt0634 

Hocam bu fiyat lar mı cazip...

Piyasayı el birliği ile yine yükseltecez desenize...

Alta kalanın canı çıksın artık....

Çoğu araba 300 lerde 230 bandına indi neden indi? 

Kimse almadı alim gücü kalmadı...

Haberler de araç alın tam zamanı alın çıkabilir diyor!!!...

Almazsaniz daha da düşecek çünkü alın alın diyor...

Çıktı birkere indirmeyelim dolar euro 10 kuruş artınca gelince 20 şer bincik zamciklar...

bayiler şimdi nazlı nazlı indiriyorlar...

Liste fiyati bilmem ne kadar e aliciya yarı fiyat neredeyse buyrun...

Bence hiç cazip değil asgeri ücrete vursak 120 ay gibi kisa komik süre çıkıyor alım gücüne göre gayet anormal bence...

Yine son zam lara göre iyi gerilettik buna da şükür o ayrı konu...

Saygılarimla 
Hangi araçlar indi hocam mesela? Leon hariç hangisi indi? Ford,Hyundai,Opel,Kia,Peugeot vs hepsi bu 10 gün içinde zam açıklarken neleri kaçırdık öğrenmek isterim.

Markaların indirim uyguladığı bir kaç araba da en baz donanımda olanlar.En bazı referans alacaksak örneğin peugeot 2008 avantajlı fiyat olarak sunuluyor.Lakin bir kaç ay önceye gidince arabanın ne kadara satıldığı da ortada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2020 model Yeni kasa 1.0 TSI DSG Comfortline + Cam Tavan 205.000 TL satın aldık

@Mmt0634 

Hangi araçlar indi hocam mesela? Leon hariç hangisi indi? Ford,Hyundai,Opel,Kia,Peugeot vs hepsi bu 10 gün içinde zam açıklarken neleri kaçırdık öğrenmek isterim.

Markaların indirim uyguladığı bir kaç araba da en baz donanımda olanlar.En bazı referans alacaksak örneğin peugeot 2008 avantajlı fiyat olarak sunuluyor.Lakin bir kaç ay önceye gidince arabanın ne kadara satıldığı da ortada.
Hocam b suv tüm araçlar indi tüm arabalar seç beğen al 231 oldu tamam baz model olara indi ama indi...

Şimdi bu inen araçları kapisirsak daha inmez 

Haberlerde surkeli alın alın düştü die algı operasyonu yapıyor ya ...

Almazsak daha düşecek nedeni...

Otv aslında %60 dan %50 ye indi bu segmentte araç 231 olamaz 

Dövız düşüyor yani fiyatlar 30 40 bin sisik haalan daha 

Reel hesaplamaya göre ama bende olsam bende indirmem hemen 

Bakacaklar millet aliyor mu ? 

Alırsa çaktırmaz tabi ama almazsa şu anda net 1.0 b suv ve işte %50 lik kısma giren araçalar için konuşuyorum 

Hepsinden 40 bin düşürsün bayi yine kaar eder ama +40 için 

Yaz geliyor korona yazın bitiyor tatil başlıyor acele etmiyorlar ...

Sizin dediğiniz gibi asil düşüş gelmedi ona biz karar verecez millet karar verecek 

Ben yine 231 e alayım da zam gelirse 50 cebe kalır zihniyeti devam eder se daha da inmez 

Biz bize yettik kimsenin bişey yaptığı yok bakalım şimdi ne yapacaz 

Ben almıyorum alana da alma demem ama sabret biraz daha derim...

Saygılarimla...

@Mmt0634 

208 mesela güzel örnek fiyatı 230 mu ne ama bayiler 250 ye satıyor araba satılıyor 

Seberst piyasa sonuçta :)

Arz talep doğrultusunda talep varsa artık 30 50 koy korkma 

Çobansiz sürüye döndük orası ayrı ama gerçek bu...:)

Zam konusu da ayrı satılmayan arabaya hiç üşenmeden 30 40 düşüyorlar maşallah hiç korkmuyor lar 

Şimdi geçiş süreci nabız ölçme süreci bakalım ne olacak...

Altin zengini de kalmadı piyasa da ama illaki akıllı vardır alırlarsa ucu yok çıkar gider 

@Semsam Tiguan camtavansiz opak 380 bin liraydi eylül-ekimde simdi 350-355 bin lira 2020 modeller, 2021 modellerde bir indirim yok, cünkü hala 2020'ler stokta. Seat Ateca 2020 model 360 bin liradan 330 bine kadar düsmüstü ama 2020'ler bitti.

T-roc 380 binden 330 binlere kadar düsmüstü, en son 290 bine ankaradaki bayiler satti camtavansizlari

Bmw fiyatlari düsürdü ama hala Döviz kuruna göre pahali, biraz daha düsmeli

Volvo fiyatlari düsürdü ama yeterli degil, en az %10 daha düsmesi lazim

Toyota corolla'larda artik "aksesuar" parasi alinmiyor, bu da aslinda indirim sayilir

Dahada inmeli ve inecek fiyatlar, 400 bin lira nakitle bekliyorum, hedef 400 bine tiguan r-line, olur mu? Millet biraz sabretse olur..

Tek handikap ÖTV...ters köse yapar

Şuan bayiler her zaman olduğu gibi fırsatçılık yaparak düzgün indirim yansıtmıyorlar. Önümüzdeki aylarda -ötv bir gece ansızın yükselmediği sürece- güzel kampanyalar olacaktır. 

-----

HSBC dolar/TL beklentisini düşürdü

HSBC, yılsonu dolar/TL tahminini 7,10’dan 6,50’ye indirdi. Kurum, değerlendirmesinde cari açıkta düşüş ve dolarizasyon eğilimindeki yavaşlamayı kurdaki aşağı yönlü revizyonuna gerekçe gösterdi

HSBC, Merkez Bankası’nın sıkı para politikası duruşu, cari açıkta düşüş, yerlilerin dolarizasyon eğilimindeki yavaşlama, yabancıların lira iştahındaki artış gibi etkenlerle yılsonu için daha önce 7,10 olan Dolar/TL tahminini 6,50’ye indirdi.

https://www.bloomberght.com/hsbc-dolartl-beklentisini-dusurdu-2274310

Bazı güncel alıntı teklifler:

Eskihisar Vw Ankara

2020 model Vw Polo 1.0 80hp Trendline 160.000

Ankara Doğuş;

Polo 1.0 Dsg comfortline kırmızı/beyaz 196.900

Ankara Toyan: Corolla 1.5 cvt dream metalik renk 219.000

Her ikisi için de ay sonu teslim dendi. 2021 model her ikisi de. Polo liste fiyatının aynısı.

Aslanbey Peugeot Hatay

2008 Active benzin otomatik peşin 240₺.

Ford Antalya Konyaaltı / Renault Konyaaltı 

Clio 1.0 Joy otomatik 2021 hb 171 bin kredi seçeneği var.

Sandero 2020 0. 9 otomatik easy r 156

Ford fiesta 2021 otomatik 205 anahtar teslim

Egea cross 170bin dolu paket dendi otomatik haziran sonu dendi.

-----

Trabzon bayiler

Premium scala 232k

Premium fabia 188.500

Elite kamiq 235k

Elite i20 207k

Style kona 227

2020 duster 4*4 dizel manuel comfort 231

Clio 1.0 65hp joy manuel 135 opak, 137 metalik.
Bornova ve Manisa şubelerinden 2 hafta önce fiyat almıştım. Manuel atmosferiklerde dip rakam diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seat Ateca 2021 modellerde fiyatlar düsmüs

100 bin liraya 12 ay 0 faiz ( 10 bin lira faizden getirisi var)

Ekran Resmi 2021-02-17 15.22.01.png

@krym bütün gelecek araçlarda alt ötv dilimi beklentisi oluştu, madem bu da düşsün artık %50 dilimine.

@ahmet306 

Euro yaz sonuna kadar 8-8.50 bandinda kalirsa ve arabalara talep azalirsa Ateca ve Tiguan Life paket %50 dilime girer, suan tiguan life ötv muafiyetlii  veriliyor, yani 330 bine bayiler aslinda tiguan satabilir, ama bence sorun Euro kurundan cok sifir km araba talebi, 230 bin zor ama imkansiz degil

Octavia 230 bine satildiginda umutlanabiliriz, ben beklemedeyim

Geri
Üst Alt