Sıfır Araç Teklifi Alanlar

@AhmetCakmak Biz Platinyum Gri olanı, bizim VW’lerdeki İndiyum Gri diye geçen rengini 233 diye anlaştık hocam. 2021 Allure Sport. Şu piyasada f/p ve kalite açısından cidden en iyi araç. Tüm ücreti ödediğimiz için bakalım Ötv’de bir değişiklik olmaz ise onun dışında kurdan etkilenmeyeceksiniz dedi Satış Temsilcisi arkadaş. Çünkü önümüzdeki günlerde muhtemeldir ki kur hareketlenmeye başlasın.

@AhmetCakmak Biz Platinyum Gri olanı, bizim VW’lerdeki İndiyum Gri diye geçen rengini 233 diye anlaştık hocam. 2021 Allure Sport. Şu piyasada f/p ve kalite açısından cidden en iyi araç. Tüm ücreti ödediğimiz için bakalım Ötv’de bir değişiklik olmaz ise onun dışında kurdan etkilenmeyeceksiniz dedi Satış Temsilcisi arkadaş. Çünkü önümüzdeki günlerde muhtemeldir ki kur hareketlenmeye başlasın.
Hayırlı olsun. Söylediğiniz gri ve paylaştığım kırmızı renk hoşuma gidiyor benim de. Kurdan bir zahmet etkilenmesin, döviz düşüyor. :)  230 bin liraya araç alacak olsam kesinlikle alırdım.

Ülkede stoklayan kazanıyor. Bayiler aylarca yerinde duran dövize rağmen indirim yapmayıp 1 günde yükselen dövizle fiyatlara anında zam yaptılar. Stok yok dedikleri arabalar için birden stok var diye aramaya, gümrükte beklettikleri arabaları çekmeye başladılar.

image.png

Doğuş oto esenyurt stok yok dediği için avek otoya uğradım ve kırmızı Golf 8 R-Line için teklif aldım buyrun. 27.03.2021 - 430.000 TL / 1.5 eTSI ve IQ Light far sistemi mevcut.

golf-8-arac-teklifi-smhk-oto.jpeg

@smhk Esenyurtta  r-line hic stoga girmemis, araba fiyati alirken Esenyurtu tavsiye etmem, hem pahali hemde stok az

IQ light isi bozuyor, direkt fiyati 30 bin lira artiriyor

IQ light olmadan satilmiyor mu R-line?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@smhk Esenyurtta  r-line hic stoga girmemis, araba fiyati alirken Esenyurtu tavsiye etmem, hem pahali hemde stok az

IQ light isi bozuyor, direkt fiyati 30 bin lira artiriyor

IQ light olmadan satilmiyor mu R-line?

Ben araca ısınamadım zaten bir türlü... Arkadaşıma bakıyoruz ve şu ana kadar 2 R-Line bulabildik ikisinde de ekstra far sistemi mevcuttu. Hatta birinde Harman Kardon ses sistemi ve 1-2 opsiyon daha vardı ve fiyatı 480.000 TL idi. R-Line dışı güzel en azından diğerlerine göre yüzüne bakılıyor evet ama o iç mekana oturunca... 1 serisi kopyası ama kopyalamayı bile becerememişler. A serisi gibi boydan boya uzanan kadran ve multimedya sistemi yapmaya çalışmışlar o da olmamış. Üzerine bu fiyat? BMW 1 M paket varken? biraz daha koyup yeni A3 ve merco A serisi alabilecekken ve yeni Peugeot 308 gelecekken? Ne diyeyim alana da satana da hayırlı olsun.

Ben araca ısınamadım zaten bir türlü... Arkadaşıma bakıyoruz ve şu ana kadar 2 R-Line bulabildik ikisinde de ekstra far sistemi mevcuttu. Hatta birinde Harman Kardon ses sitemi ve 1-2 opsiyon daha vardı ve fiyatı 480.000 TL idi. R-Line dışı güzel en azından diğerlerine göre yüzüne bakılıyor evet ama o iç mekana oturunca... 1 serisi kopyası ama kopyalamayı bile becerememişler. A serisi gibi boydan boya uzanan kadran ve multimedya sistemi yapmaya çalışmışlar o da olmamış. Üzerine bu fiyat? BMW 1 M paket varken? biraz daha koyup yeni A3 ve merco A serisi alabilecekken? Ne diyeyim alana da satana da hayırlı olsun.
Kesinlikle katılıyorum size. R line dış  görünüş gerçekten güzel. Fakat içine oturunca tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Hiç olmamış iç dizayn.

Fiyatın yüksek olması IQ Light Matrix Led farlardan kaynaklanmıyor., Premium Led paket diye bişey çıkarmışlar, paketin içeriğinde: IQ Light Matrix Led farlar, dinamik uzun far assistanı., kayar led stop 3'ü bir arada olunca fiyatı şişiriyor., 27 bin

Fiyatın yüksek olması IQ Light Matrix Led farlardan kaynaklanmıyor., Premium Led paket diye bişey çıkarmışlar, paketin içeriğinde: IQ Light Matrix Led farlar, dinamik uzun far assistanı., kayar led stop 3'ü bir arada olunca fiyatı şişiriyor., 27 bin
Matrix dediğimiz olay uzun far asistanı zaten hocam. Style pakette sadece IQ geliyor. IQ light ise hem adaptif kısa farlara hem otomatik uzunlara sahip. Premium LED paket denmesinin sebebi sizin de dediğiniz gibi arka stop lambaları da style paketten farklı geliyor ve dinamik oluyor.

@Terms Binlerce 3008 sattilar, ben sadece 2 defa denk geldim, her arabada 3-5 benzer sorun olabilir,  ama bu sorunu nasil telafi ettikleri önemli, PSA grubu bu konuda cok yetersiz, yazin arastirdigimda perisan olan cok insan vardi, özellikle 1.2 puretech motorlarda, hic ilgilenmiyorlar.

Dogusta fabrika cikisli boyali ve degisenli arabalarda yardimci olmuyor ama bu konuda bütün dünyada bir tek bizim ülkemizde sorun olarak algilaniliyor ikinci elde. Diger konularda dogus gayet basarili

Geri
Üst Alt