yeni arac

Tsigolf

Üye
İsim
Tsigolf
herkese selamlar aroadaslar aranize yeni katiliyorum eski aracimi satip kisa bir bmw deneyiminden sonra özledigim baska aracta arayip bulmadigimgolfe geri donme karari aldim  golf 8 bildigim ogrendigim kadariyla subat mart aylarina kaldi kararsizda kaldim fiyatlarda onemli tabi dolu bir golf ariyorum bi taraftanda 8 beklemek istiyorum ama kararsizda kaldim sizce tavsiyeleriniz ne olur bana herkese tsk

@Tsigolf merhaba dün dogus otodaydim, mk8 ocak ayinin 2. haftasindan itibaren bir sorun olmazsa gelebilir, bugün golfümü sattim, golf 7 fiyatlari cok yüksek ,mk8 ile beraber golf 7 cok düser veya siskinligi iner, o yüzden mk8 beklemenizi tavsiye ederim

mk8 dsg'ler 300 bin liradan baslar dediler

@Tsigolf merhaba dün dogus otodaydim, mk8 ocak ayinin 2. haftasindan itibaren bir sorun olmazsa gelebilir, bugün golfümü sattim, golf 7 fiyatlari cok yüksek ,mk8 ile beraber golf 7 cok düser veya siskinligi iner, o yüzden mk8 beklemenizi tavsiye ederim

mk8 dsg'ler 300 bin liradan baslar dediler
tak ederim bende abartili buluyorum artik rakamlar uctu gercekten dedigin gibi dogustan bu yonde ney bir bilgi aldiysaniz guzel beklemek mantikli cunki zaten oek birsey kalmadi ama benimde

imtermetten  yada duyup okudugum haberlerde subat hatta mart deniyor o sebebten sasirdim bende 

@Tsigolf Dolu olmazsa da 2018 1.4 TSI comfort+malum paketli olanı var düşünürseniz.

herkese selamlar aroadaslar aranize yeni katiliyorum eski aracimi satip kisa bir bmw deneyiminden sonra özledigim baska aracta arayip bulmadigimgolfe geri donme karari aldim  golf 8 bildigim ogrendigim kadariyla subat mart aylarina kaldi kararsizda kaldim fiyatlarda onemli tabi dolu bir golf ariyorum bi taraftanda 8 beklemek istiyorum ama kararsizda kaldim sizce tavsiyeleriniz ne olur bana herkese tsk
Merhaba BMW olarak ne kullanıyordunuz acaba? Ve ne bulamadınız?

Ben de bugün Audi A3 sportback 1.5 tfsi design (2020 model) aracımı satmaya karar verdim. Peugeot bayiisiyle görüştüm 1.2 Allure Sport 255 lira bir fiyat aldım, kararsız kaldım.

@sergentunc hocam sahsi fikrim oyle bisey yapma derim audiyi ararsin simdi biri alman araci digeri fransiz araci peder3008 kullanicisi suan o aracida binip kullanan biriyim emin olun hep bir yanın eksik hissiyati var yani simdi allure audi karar senin tabi ama benim bmw konusuna gelince en basinten baslayim bikere ses kalitesi vw de orninal donanimlarini konusuyorum her iki aracin extra bisey takilmamis halinde vw bir tik onde 1.18 kullandim 2018 model inanin kendi sattigim golfun o yol tutusunu hissetmedim her zaman kullandigim guzergahta ise gidip geldigim icin simdi yol ayni yol arac farkli olunca iste mesela vu virajda bu tepkiyi aliyodum bunda o yok yada burda ivmelenmesi buydu bunda bu olmuyor diyebiliyosun yani kisacasi emin olun o bildigimiz eski bmw ler malesef yok artik

@Tsigolf Üstad ben de hayatım boyunca hiç Fransız araçlarına binmedim. Yani sahip olmadım desem daha doğru olur. Almandan başka binmem mantığı yer almakta idi fakat bu piyasada Leon’dan bile daha ucuz olunca bir düşündürmedi değil. Tek korkum bahsettiğiniz gibi Audi’den inip Peugeot’a binince çok arar mıyım oluyor. 

@sergentunc sevgili dostum golften bmw ye binip aramis biri olarak ve 30 kusur senelik bir soforluk meslegininde icinde bulunarak diyebilirim ben aradiysam sen peugeotta baya ararsin ama hakli oldugun konuda var fiyatlar insani itebiliyor ama sen gebe beni dinle hic kalkisma bu ise derim tabi secim seni  pejoya bakis acisi insanlarin  bu😏ama audi vw 😳boyle oluyor biyere gittiginde :)

@sergentunc 

@Tsigolf Üstad ben de hayatım boyunca hiç Fransız araçlarına binmedim. Yani sahip olmadım desem daha doğru olur. Almandan başka binmem mantığı yer almakta idi fakat bu piyasada Leon’dan bile daha ucuz olunca bir düşündürmedi değil. Tek korkum bahsettiğiniz gibi Audi’den inip Peugeot’a binince çok arar mıyım oluyor. 
birde kardesime sunu önermek isterim aracini yeni gordum ben burda masallahida var senin yapmak istedigin sey attan inip essegi birak katira binmek dostum yapma bence ama tavsiyem su a3 yeni kasayi gordun baktin inceledinmi bilmiyorum bakmadiysan bir bak derim cok daha rahat takasa girersin deger kaybi yasamadanda halledersin bence cok iyi yapilmis mesela yeni kasasi ben sahsen auide oldum olasi yuvarlak havalandirma izgaralari yuzunden hic almadim mesela 

Görüşlere her zaman saygım vardır, bende bir çok değişik araç kullandım, nedendir bilmiyorum, belki beynimize kazandığı içindir, VAG grubu dışında bir araca bindiğimde sanki birşeyler eksikmiş gibi geliyor hep.  Belkide VW yi gözümüzde büyüttük sebep meçhul ama tek bir gerçek var, (kendi adıma konuşayım) VAG grubu dışında başka araç kullanamam, sahiplenemem herhalde. 

200bin kilometre kadar Golf 7 1.6 TDI DSG kullanan bir arkadaşım var, arabası donanım olarak da motor olarak da doluydu.

Golfü sattı sıfır 520i aldı. Arabada yok yok ama Golf başkaydı dedi, gitti 2019 1.6 TDI Highline Golf aldı yanına. :D

İkisine de biniyor ama Golf başka diyor sürekli. :)

Yine benzer bir şekilde bir arkadaşımın yakını Audi RS7 kullanıyormuş, sonrasında Lamborghini Aventador almış. Bu adamın günlük kullandığı otomobil ise Golf. :)

Herkesin kendi fikri tabi ama bende mesela BMW nin sürüş dinamiklerini ve sürüş zevkini vw de alamıyorum maalesef. 
ben de golfü satıp f30 alma niyetindeyim ama kıyamıyorum satmadan alsam o da olmuyor :D  

Geri
Üst Alt