Jump to content

Tiguan vcds yedek

Recommended Posts

• İleti 0
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Hocam ben de T-Roc için aramıştım. Doğuş Oto Maslak'da Rline varmış 365bin tl. Esenyurt'ta Troc yokmuş, sizin paylaştığınız Tiguan Life 375 bin tl ve sunroof'suz olanına 356 bin tl civarı bir şey dediler. Diğer Doğuş Oto şubesinde Highline gelecekmiş ama anahtarsız çalıştırma ve elektrikli bagaj yokmuş. Şayet sadece anahtarsız çalıştırma ekli olsaydı düşünüyordum.
    • Oğuz hocam, aracı park ettiğim yerden, binanın park yerinden çıkmak için araca bindiğim her seferinde 15m kadar mecburen geri geri gidiyorum ses seda çıkmıyor frene dokununca veya basınca. Aracı yıkatıp hemen sonra park ettiğimde oluyor birkaç gün yağmur yağdığı da ama yine de ses olmuyor. Araba 22.500km 
    • @CemK Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.
    • Bende eski tip kılavuz var ve içeride bilgi olmadığı için yardımcı olamadım. 7.5 kılavuzu olan varsa yani yeni tip, muhtemelen bakıp bilgi vereceklerdir.
    • @Mehmet Karagöz Sanırım VAG grubu araçlarda bu özellik var. Diskleri kuru tutmak için tasarlanmış bir sistem. Ben de size bahsettiğim şartlarda kısa süreli bu sesi duyuyorum. Kaldı ki sizin tarif ettiğiniz ses bambaşka bir nedenden de kaynaklanıyor olabilir.. Ayrıca Audi de aynı şekilde; 30 TL'lik olup ülkemizde 110 TL'ye satılıyor. Bu açıdan fark yok
  • Yeni Oluştur...