1.2 TSİ GOLF SPOR YAY

MuratS1

Üye
İsim
Murat
Herkese iyi geceler.

günlerdir aklıma takılan soru Golf 1.2 TSİ aracım için hangi yay almam gerektiğine dair bilgi kirliliği.

225/40/17 lastik ebadından; 225/40/18 lastik ebadına geçiş yaptım.

aracımın fazlaca yüksek görüntüsü oluştu,1.2 TSİ golf için Spor yay tavsiyeniz nedir ?.

Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏼

Eibach kullanıyorum, konfordan önemli bir kayıp olmadan yol tutuşum belirgin ölçüde arttı, ben çok memnunum.

Eibach aldım herhangi bir sıkıntısı yok tavsiye ederim. Birebir 1.2 TSI için olanı Türkiye'de yok ama

Voglant 4,5 cm hakkında düşünceleriniz nedir ?

@MuratS1 sırasıyla Xt vogland ve eibach kullandım eibach gerçekten çok iyi konforu hemen hemen orijinalle aynı prokit olanın tavsiye ederım

Kaç cm yay ? Şuan nereden temin edebilirim 
35mm ön 30mm arkayı düşürüyor olması lazım. Bu arada benim araç 1.4 TSi ama sanırım aynı model 1.2 ile de uyumluydu. yine sitesinden kontrol etmek lazım, aks ağırlıklarına göre farklılık gösteriyor.

0 507 510 52 59 - Mert Bey, selamımı iletin yardımcı olur.

35mm ön 30mm arkayı düşürüyor olması lazım. Bu arada benim araç 1.4 TSi ama sanırım aynı model 1.2 ile de uyumluydu. yine sitesinden kontrol etmek lazım, aks ağırlıklarına göre farklılık gösteriyor.

0 507 510 52 59 - Mert Bey, selamımı iletin yardımcı olur.
Çok teşekkür ederim,voglant 45 mm ile eibach 35 arasında kaldım işin doğrusu araba fazlaca yüksek 

Geri
Üst Alt