Batman Ayna Kapağı

Mecalone

Üye
İsim
Eray
Araç
GOLF 2019 MK7,5 1.6 TDI 115 PS HIGHLINE DSG / PURE WHITE
Herkese iyi forumlar iyi akşamlar ve herkese selam olsun

Bu batman ayna kapakları, oetinger spoiler vs bunlar vizeden geçiyo mu veya geçerken sorun yaratıyo mu?

Şimdiden teşekkürler...

Muayeneden geçer hocam geçmekte sorun olmaz ama benim gözümden geçemez, batman ayna kapağı gördüğümde araca bakasım gelmiyor, orjinalliğini tamamen bozuyor ve aracın içinde bir ergen olduğu hissi oluşturuyor. 

Muayeneden geçer hocam geçmekte sorun olmaz ama benim gözümden geçemez, batman ayna kapağı gördüğümde araca bakasım gelmiyor, orjinalliğini tamamen bozuyor ve aracın içinde bir ergen olduğu hissi oluşturuyor. 
Aynı şekilde cok itici geliyor bana da 

zevkler renkler tartışılmaz fikrinize saygım sonsuz ama araca yapılan body kit tarzı modifiyeler sonra aracı yere basmak falan bunlarda bana apaçi işi geliyo ama dediğim gibi zevkler ve renkler...

@Mecalone hocam görüşünüze katılıyorum, araç üzerinde yapılan değişiklik öyle olmalı ki aracı bilen insan bile bir daha dönüp ne güzel yapılmış diye bakmalı, ama bir kaç bilinçli örnek hariç ( ki bu örnekler forum üyeleri tarafından yapılmış) ülkemizde yapılan çoğu işlem bu araca nasıl kıymışlar dedirtiyor, 

@coskun023 ben sadece batman ayna kapağı bide oetinger spoiler taktım başka bişey yapmadım tatlı duruyo gözüme hoş geliyo abartı değil pek sade sayılmaz tatlı güzel oldu 

@coskun023 ben sadece batman ayna kapağı bide oetinger spoiler taktım başka bişey yapmadım tatlı duruyo gözüme hoş geliyo abartı değil pek sade sayılmaz tatlı güzel oldu 
o spoiler olmuş veya olmamış görüşlerini sallayın gitsin. yakışacağını düşündüğünüz herşeyi ruhsatta adınız yazıyorsa yapar/yaptırırsınız, olmaza sadece TÜV Türk karar verir.

elin almanı sanki spoiler/ marşpiyel koyamıyor mu ki? maliyet oluşacağından koymuyor, yakışmayacağından değil ... 

Geri
Üst Alt