Golf 7 1.2 TSİ baskı balata

ugur1497

Üye
İsim
Uğur
Merhabalar. Aracım 78 binde manuel vites. Sabah ilk çalıştırma esnasında geri vitese aracı alamıyorum araç boşta kalıyor gibi oluyor nadiren de olsa. Geçen günde trafikte ısıkta kalkış yapmaya çalışırken araç 1. vitese tam olarak geçmedi, aracı hareket ettirmeye çalıştığımda dişli benzeri bi ses geldi. 3. denememde aracı vitese tam takıp hareket ettirebildim. Baskı balata bittiğini düşünüyorum ama emin değilim sizlerin de bi fikrini almak istedim bi ustaya göstermeden önce. Şayet baskı balata bittiyse hangi site ve marka güvenilirdir?(onlineyedekparça, merttugoto hepsi burada vs bir sürü site var)

İlk önce aramıza hoşgeldiniz. Kendi 1.4 tsi aracımın 75 binde debriyajını yeniledim. Debriyaj bir önceki km si çok düşük aracıma göre biraz sert gelmişti. Online yedek parça sitesini tavsiye ederim çünkü uzun zamandır oradan alışveriş yapıyorum. Kendi debriyaj setini Alo parca'dan almıştım.

İlk önce aramıza hoşgeldiniz. Kendi 1.4 tsi aracımın 75 binde debriyajını yeniledim. Debriyaj bir önceki km si çok düşük aracıma göre biraz sert gelmişti. Online yedek parça sitesini tavsiye ederim çünkü uzun zamandır oradan alışveriş yapıyorum. Kendi debriyaj setini Alo parca'dan almıştım.
Teşekkür ederim, sağolun :)

Geri
Üst Alt