Jump to content

Recommended Posts

Ürün Adı:  5D Paspas takımı

Detaylar:  Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Açıkçası renginden dolayı satmak istiyorum. Kokusu yok. Kayseri içi elden teslim veya kargo ücretini karşılarım diyen arkadaşlara kargo ile gönderim yaparım.

Fiyat:  200 TL

Fotoğraf:  

IMG_20200519_160901.jpg

IMG_20200519_160917.jpg

Screenshot_2020-11-04-21-16-54-771_com.dmall.mfandroid.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 17
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün çok güzel lakin buna ayakkabı ile binilmez 😁

Hocam bunun üstüne basmaya kıyamam ben, biraz kamyoncu işi gibi ama siyah renk olsa süper olurmuş. 

Yok aga galoş trim sesi yapar panduf giyelim 😁

Konudaki görseller

12 saat önce, sergen38 yazdı:

Ürün Adı:  5D Paspas takımı

Detaylar:  Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Açıkçası renginden dolayı satmak istiyorum. Kokusu yok. Kayseri içi elden teslim veya kargo ücretini karşılarım diyen arkadaşlara kargo ile gönderim yaparım.

Fiyat:  200 TL

Fotoğraf:  

IMG_20200519_160901.jpg

IMG_20200519_160917.jpg

Screenshot_2020-11-04-21-16-54-771_com.dmall.mfandroid.jpg

Hayırlı satışlar hocam, bunlara basmaya kıyamam ben. :)

Altında nasıl bir malzeme var, dikişlerden su geçirmiyor değil mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...
  • 2 weeks later...

evcil hayvan besleyen ve bazen arabasına bindirmek isteyenler için mükemmel bir ürün sanırım, siyah renk olsaydı kesinlikle talip olurdum :) köpeğim her arabaya bindiğinde saatlerce tüy temizliyorum malesef 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Vagcom ile baktım sadece far switch hatası var o ayrı bir sıkıntı başka bir hata görünmüyor sadece soğuk havalarda yapıyor normal sistemimi böyle anlayamadım bir türlü
    • Merhabalar.   2014 Golf 1.6 Dizel Bluemotion Midline Plus Beyaz renk 183.000km   Bazı ekstralar:   Fonksiyonel High Direksiyon& Direksiyondan Cruise Control 6.2 carplay&AndroidAuto&Mirrorlink multimedya 17 pretoria jant&Nokian Powerproof lastik takimi(sifir) r difüzör Ön marspiyel Yan marspiyel Deri direksiyon kaplama Yarasa ayna kapakları Park sensörü Geri görüş (bağlı değil) Pakete ek: Sis farları Hafızalı ayna Koltuk altı hazne Viraj aydınlatma Vb mevcuttur     ARACA HİGHLİNE MODÜLÜ EKLENMİS OLUP İSTENİLEN DAHA NİCE ÖZELLİK AKTİF EDİLEBİLİR.     Tüm bakimlari yapılmış olup yeni sahibimi bekliyor alan arkamizdan küfür değil dua etmeli.   Takas sadece dizel civic ve giulietta   Tramer: Hatasızdır. Hasar kaydi 300₺ boyasız 30cm çamurluk duzeltmeden dolayı. Kaporta aksaminda boya hata degisen kaza söz konusu degildir.     YER: ADANA   Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi    
    • Sıcaklığın etkisi.. Soğuk marş basma vs. Grafik muhtemelen sağlıklı bir akü içindir.   
    • Herkese merhabalar. Golf 7,5 aracımda bagaj üst kapağın sol stop tarafında plastik açılabilir bir kısım var fara giden. Açınca iç kısımda bir kırık farkettim. Acaba fabrikasyon hali normalde böyle mi ? Yoksa sonradan mı kırıldı bilemedim. Görselini en kısa zamanda atacağım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    • [mention]HONEY [/mention] benim akü düşeceğine nedense yükseliyor,özelliği mi acaba? (: ...
  • Yeni Oluştur...