basic bi xenon fara angel takılırmı

Salih7

Üye
İsim
Salih
Araç
golf 7 1.6 tdi manuel
merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce golf 7 comfortline aldım farlarım basic bi xenon yani angel olmayan türden ve ben buna angel yaptırmak istiyorum komple farı değiştirmeden böyle bir işlem yapabilirmiyiz  şuanki farlarımın resminide ekliyorum 

7a5f182f-23dc-4632-af35-e189659ce2c1.jpg

videoda arkadaşlar yapıyor ama değer mi o kadar para vermeye bilemedim :)

Upvote 0
@Salih7 Comfort'ta basic xenon kolay kolay olmaz, genelde highline paketlerinde olur ama ektra sipariş ile basic xenon yapmış olabilirler. parça fabrikasyon mu ondan emin olmak lazım, orijinal değil, taiwan ise aynı şekilde taiwan çift u led alırsanız bire bir değişir.

Upvote 0

videoda arkadaşlar yapıyor ama değer mi o kadar para vermeye bilemedim [emoji4]
Yani ben bu işi 400-500 TL ye çözebilirsem yapmayı düşünüyorum ama fiyat 1000 TL nin üstüne çıktıktan sonra yaptırmanın bi anlamı yok. Üstüne az daha koyar yeni far alırsın en azından kafan rahat olur

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
[mention=21755]Salih7[/mention] Comfort'ta basic xenon kolay kolay olmaz, genelde highline paketlerinde olur ama ektra sipariş ile basic xenon yapmış olabilirler. parça fabrikasyon mu ondan emin olmak lazım, orijinal değil, taiwan ise aynı şekilde taiwan çift u led alırsanız bire bir değişir.
Evet benimde aklıma takılmıştı sonra herhalde opsiyon olarak eklenmiştir diye düşündüm bunu öğrenebileceğimiz bir yer varmı

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
@Salih7 far ayar düğmesi var ise ve araç çalıştığında farlar aşağı inip yukarı  çıkmıyorsa Taiwan ürünüdür. farların arka kısmında kodların yazılı olduğu etikette mevcuttur. Aracı aldığınız kişiden faturasını almış olmanız lazım, faturada da yazar, en olmadı servise sorarsanız şase no dan çıkar durum.

Upvote 0
@Salih7 far ayar düğmesi var ise ve araç çalıştığında farlar aşağı inip yukarı  çıkmıyorsa Taiwan ürünüdür. farların arka kısmında kodların yazılı olduğu etikette mevcuttur. Aracı aldığınız kişiden faturasını almış olmanız lazım, faturada da yazar, en olmadı servise sorarsanız şase no dan çıkar durum.
Hocam farlar orjinal.U led değil zaten bakarsanız farlara dikkatli.Basic xenon olup orjinal olmayan taiwan görmedim ben far yıkamada far tamponda fabrikasyondur o farlar.

Upvote 0
@driver_can bu tavsiye ye kesinlikle uyun, zamanla çok daha büyük problemler yaşatacaktır size. hem çok zahmetli hem de riskli. Araç bu şekilde de güzel aslında Taiwan ürünlerinin aydınlatmada zayıf kaldığı söylenmektedir. orijanil ise hiç ellemeyin derim.

Upvote 0
@driver_can evet haklısınız açtırmak pek sağlıklı olmaz fakat sizin dediğiniz işlemler fazla maliyetli olur ve far içinde 6-7 bin tl bütçe ayırmak istemiyorum amacım 500-600 tl ye bu işi yapmaktı fakat pek sağlıklı sonuç alamayacağım galiba şimdilik bu farlarla devam ediyim ben en iyisi yardımınız için teşekkür ederim 

Upvote 0

@Culture33 farlarda odaklama ve yükseklik ayarı var far yıkamada mevcut teşekkkür ederim yardımınız için 

Upvote 0

Geri
Üst Alt