Jump to content

Recommended Posts

@rager007az önce nette gezinirken stark türkiyenin N11 sayfasında bir ilan gözüme çarptı.yeni bir ürün çıkarmışlar ve mercekli olmayan farlar içinde dağıtma yapmadığını,ufuk çizgisinin mercekli farlardaki gibi belirginleştiğini eğer değilse kutusundan açılmış olsa dahi geri iadeyi hiç tereddüt etmeden alacaklarını söylüyorlar.
bende kendilerine eğer böyle ise merceksiz halojen farlı bir araca sahip olduğum için,karşıdan gelenleri rahatsız etmemek için orjinal farları değiştireceğimi ama çok maliyetli olduğu için şimdilik vazgeçtiğimi söyledim.eğer dedikleri gibiyse mercekli farlardaki gibi performansı garanti ediyorsanız benim gibi bir ton müşteriye sahip olacaklarını söyledim.çünkü farların çok pahalı olduğunu söyledim.bunu başarmışlarsa çok yakında bu alanda bir ilki kendilerinin başaracaklarını söyledim.
kesinlikle gönlümüzün rahat olmasını söylüyorlar.şuanki halojen lambadaki rahatsız vermeyen dağıtımın aysnısın leddede göreceğimizisöylüyorlar.
sadece gereken tek şeyin bizim araçlar için sabitleme aparatı olacakmış.
stark'ı bilirim kalitelidir,ve forumdanda çoğu arkadaşımızın kullandığı bir markadır.
siz ne dersiniz sizcede mümkünmüdür söyledikleri?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@rager007 replikalari hiç bir sıkıntısı yok j lerin buğu yapan duymadım bende kullanıyorum 6 ay dir j far buğu felan hiç yapmadı. Bu iş biraz da sans işi orjinal alıpta bi sürü şikayet alan kişi tanıyorum. Orjinal orjinaldir bende orjinalciyim ama 8.300 tl verip takmak çok akıl işi deil. 900 euro verip alan kişi aydınlatması için çok iyi demedi idare eder gibi bi cümle kullandı yanlış okumadıysam.burda farları kotulemiorum tabi orjinal.orjinaldir .ama bu parayı  edermi tartışılır..

Hayırlısı olsun sizler için.

tarihinde realunreal tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11315]rager007[/mention] replikalari hiç bir sıkıntısı yok j lerin buğu yapan duymadım bende kullanıyorum 6 ay dir j far buğu felan hiç yapmadı. Bu iş biraz da sans işi orjinal alıpta bi sürü şikayet alan kişi tanıyorum. Orjinal orjinaldir bende orjinalciyim ama 8.300 tl verip takmak çok akıl işi deil. 900 euro verip alan kişi aydınlatması için çok iyi demedi idare eder gibi bi cümle kullandı yanlış okumadıysam.burda farları kotulemiorum tabi orjinal.orjinaldir .ama bu parayı  edermi tartışılır..

Hayırlısı olsun sizler için.

Hocam benim j farın teki bugu yapmaya basladi 1 seneyi gectikten sonra

Yagmur yok yikama yok gunduz kuru biraz gezip tozunca bugu oluyor camda

Dis ortamin sogumasi xenon isinmasi olayi olsa digeri de bugu yapması lazim

Kirilsin bozulsun yine gider j far alirim halojen fara dönmeyi hic düşünmüyorum

Bugu haricinde cok memnunum

0b843d678e31f2721d2cd451589dba37.jpg
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY  biraderim orjinal farlarda bile buğu oluyor seatcıların en başta sorun orjinallerde ama yapılan bir kaç işlem varmış...

Bir saat önce, HONEY yazdı:

Hocam benim j farın teki bugu yapmaya basladi 1 seneyi gectikten sonra

Yagmur yok yikama yok gunduz kuru biraz gezip tozunca bugu oluyor camda

Dis ortamin sogumasi xenon isinmasi olayi olsa digeri de bugu yapması lazim

Kirilsin bozulsun yine gider j far alirim halojen fara dönmeyi hic düşünmüyorum

Bugu haricinde cok memnunum

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20201122/0b843d678e31f2721d2cd451589dba37.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention]  biraderim orjinal farlarda bile buğu oluyor seatcıların en başta sorun orjinallerde ama yapılan bir kaç işlem varmış...

Sagolasin ustadim

Silika nem torbasi deneyecegim

Olmadi hava nem kanalini kontrol edip ne yapilabilir bakacagim uygun zamanda
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nihat34
      mrb hayırlı günler golf 7 için acil orjinal sebring veya durban 17 inc jant lastik arıyorum fiyat fazla uçuk olmadan satan varsa yazsın lütfen

• Yazan: bnyamnclak
      Ürün Adı:  GTİ FAR TAMPON PANJUR
      Detaylar:  İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLİR ŞEHİR DIŞINA ALICI ÖDEMELİ KARGO ÇIKARTILIR
      BOYA KODU : LC9A
      Fiyat:  
      TAMPON 1900₺  ( SATILDI ) : @Omer58
      SADECE PANJUR 220₺
      FAR 1900₺ ( SATILDI ) : Forum Dışı
      Fotoğraf:  

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K 
      Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde. 

Ben kendim çift J farda kullanıyorum çok memnunum. Aşağıdaki fotoğraf benim çekimimdir. Başka video ve fotoğraflar eklenecektir  Bu led ile bi kaç video bulunmaktadır forumda, başka kullanıcıların yüklediği videolar   

Atölye Semih fiyatı 700₺’dir. 
      Tamamen aynı üründür. Stark alıp karşılaştırdığım da oldu  
      Konum:  İstanbul elden teslim- Diğer illere kargo (alıcıya ait anlaşmam ile 11₺)
      Fiyat:  500₺  (Dileyene iyzico üzerinden taksitli) 
      Fotoğraf:  

• Yazan: Salihb
      Ürün Adı:  golf 7 - 7.5 airbag
      Halı paspas
      Acc direksiyon tuş takımı
      Detaylar:  golf 7.5 aractan sokulmustur.10 bin kmde.r direksiyona geçildiği için.tertemiz problemsizdir
      airbag-1500 tl kapak kablo dahil
      Tuş takımı-600 tl-satıldı
      Paspas 150 tl-satıldı
      Fotoğraf:  

• Yazan: Gg1522
      Ürün Adı:  Getevay
      Detaylar:  Orjinal golf 7 den çıkma 
      Fiyat:  250 TL 
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...