Jump to content

2014 ORJİNAL HALOJEN FAR TAKIMI ÇOK ACİL

Recommended Posts

Ürün Adı:  Golf 7 Halojen Far Takımı

Detaylar:  2014 modelden çıkma, orjinal Golf 7 halojen farları, sökme takma hatasızdır. Ufak tefek deformeler var. Kesinlikle su alma, sızdırma, buğu yapma gibi sorunu yoktur. ULED taktırdığım için satıyorum. Orjinal ampulleri de içindedir.  Son fiyattır. Nakit ihtiyacından acil satılık. 

Fiyat:  800₺

Fotoğraf:  D41FE971-69D4-4C52-A648-1A911832B76D.thumb.jpeg.91ddeddf6c002b3625c8260046d1c172.jpeg

B47D7435-89FE-4352-87FC-78ECD693A441.thumb.jpeg.29e02d5c2c9a4e9130628582180b0743.jpeg

42C85B83-977F-404C-83F3-2FE96434685C.thumb.jpeg.416f29508f8299eb50ae3616a17a485b.jpeg

AF4A92D1-CE8E-43D7-8178-78FFEEA07984.thumb.jpeg.cfeb74d3a3cf696bc9a966f2dabc2779.jpeg

84404BAD-BF7E-46C0-9C28-931A546D1E95.thumb.jpeg.d3956804f5b8f3c5f4c9f4468be7add4.jpeg

8B1D6E57-53B3-48A1-A12E-5D47A10DB00E.thumb.jpeg.87dc4d9e9542473fec4c9ccbe55ad889.jpeg

98AB4195-25B9-46A1-84AA-F3A17AAB1C79.thumb.jpeg.844dbc71af6ee953c3ae3793091413ab.jpeg

B637ACD5-277C-4658-8F0F-60B07B1DC517.thumb.jpeg.e62f5fbf4566941d4d97b827775d1185.jpeg

5FF269AE-790A-4692-AD17-EF4710640ACA.jpeg

tarihinde OGZHN92 tarafından düzenlendi
Fiyat
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@OGZHN92 kardeşim benim mal senindir.bize çok şey söylemek düşmez,fakat bu farlar (benim araçtada takılı) en düşük sürüm farlar olduğu için kolay kolay yüzüne dönüp bakmazlar.ama tabiki kazası olan kırığı olan değerlendirir.umarım öyle müşteri bulursun.
sonuçta servisten almaya kalksan dünyanın parasıdır.servisin yanında senin verdiğin 3 te 1 kadardır.ama işte kolay gitmiyor.

OGZHN92 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Replikalar da kalite kalite. Bi ara U-Led baya kaliteli replikalar gelmiş. Yurt disinda halen var onlardan ama şu anda TR'dekiler talep ucuz olana olduğu icin en düşük kalitede urunler ve gecenlerde ic yapısını görme şansım oldu, gerçekten fazla dayanmaz onlar. İnanılmaz dandik di yazık valla.

Az biriktirip en azindan Osram alinsa orjinalden baya ucuz ve oldukça kaliteli farlar, adina baksan o da replika :)

Yada biraz talep olusturup kaliteli replikalardan getirtmek lazım, onlar ic yapısı, camı, mercegi, çanagı, elektronigi, gunduz ledleri, plastigi vs kaliteli oluyo ve uzun dayanacaktir. Alti ustu de biri 2500 sa digeri 3500 felan.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@CemK abi daha bugün sabahleyin,osram distribütörünü aradım.golf 7 için çift j farları ve aynadaki dinamik sinyallerin fiyatını sordum.
dinamik ayna sinyali 110 euro+kdv, çift j ön farlar ise 775 euro+kdv.

eğer içimizde bu replikaların daha iyilerini bilenlerimiz var ise istek doğrultusunda toplu alım için bize yardımcı olabilir.
nacizane fikrim 2021 mart nisanına kadar (ölmezsek) bence araçlarımız için bu değişken kurlar yüzünden şimdilik retrofit yapmayalım.taşlar yerine oturunca fiyatlkar belirginleşince ne yapacağımıza karar versek daha iyi olur kanımca tabi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şöyle ki kuzenim taktırdı geçen sene Allaha şükür bi sıkıntısı olmadı SemTuningten almıştı oda. Ama kazası var belası var, yapacak bişey yok bozulursa da. Güzelliğimizden ödün veremeyiz. Çocuğum gibi yemiyor içmiyor ona yedirip içiyorum. Büktü belimi namıssız 🙂

Seastar76 ve memin bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@OGZHN92 Hocam, forumun geneli retrofit yaptığı için retrofitten kalma parçaların burada alıcısı pek çıkmıyor ve değersiz görülüyor.

Sahibinden, letgo gibi platformlar üzerinden satmanızı tavsiye ederim.

16" Hita jantımı, katlanmayan aynalarımı, bagaj amblemimi o sitelerden sattım.

seferhasdemir bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, OGZHN92 yazdı:

@frknyldrm hocam reklamın iyisi kötüsü olmaz bakın alttaki yorumda arkadaş kendi almasa da almak isteyen birisini yönlerdirdi. Oralarda da ilan var zaten ödemem yaklaştığı için acil yazdım. 

Ben sizin kadar kısmetli değildim hocam, hayırlı satışlar. :like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 17.11.2020 at 1:12 PM, memin yazdı:

@CemK abi daha bugün sabahleyin,osram distribütörünü aradım.golf 7 için çift j farları ve aynadaki dinamik sinyallerin fiyatını sordum.
dinamik ayna sinyali 110 euro+kdv, çift j ön farlar ise 775 euro+kdv.

eğer içimizde bu replikaların daha iyilerini bilenlerimiz var ise istek doğrultusunda toplu alım için bize yardımcı olabilir.
nacizane fikrim 2021 mart nisanına kadar (ölmezsek) bence araçlarımız için bu değişken kurlar yüzünden şimdilik retrofit yapmayalım.taşlar yerine oturunca fiyatlkar belirginleşince ne yapacağımıza karar versek daha iyi olur kanımca tabi.

Bende osram far düşünüyorum  full led  750 Euro + KDV :)   8 Bin  TL  2 far  orjinal çift u led   bile bu kadar güzel durmuyor. 5 bin seviyesine düşerse diye beklemedeyim :)  Orjinal  farları kronik sıkıntılı  mercek kararıyor.  toz alıyor buğu yapıyor.  Replikayı düşünemiyorum.  :)

memin bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: onur10
      Forumda oldukça sık yapılan bir retrofit işlemi ama bende yerimi ayırtmak istedim. 
      Ünitenin özellikleri 
      1) Dahili Navigasyon / 2) Appconnect "Carplay,Android Auto,MirrorLink,Sesli Komut / 3) Geri Görüş Kamerası / 4) Sport Mode / 5) Offroad Menü 
      Neler Eklendi : 8" Ekran , Piano Black Çerçeve , Carplay destekli usb port ve kablosu, Ünite kablo tesisatı, Ünite, Navigasyon için gprs anteni ve Mikrofon. Torpido içerisinde işe yaramazda olsa ünite olduğu için torpidomu değiştirmeme gerek kalmadı. Olmayanlar için torpidonunda komple destekleyen torpido ile değiştirilmesi gerekiyor.
      Sıradaki retrofit işlemi navigasyon destekli hayalet kadran. Elinde olan satmak isteyen varsa özelden iletişime geçebilirse sevinirim.
      Herkesin ramazan bayramını şimdiden en içten dileklerimle kutluyorum.
      Herkese iyi forumlar.

• Yazan: AliAkg
      Ürün Adı:  M8 360 Led 6000K 
      Detaylar: Led kısmının ince uzun olmasından dolayı Çift J farlara ve U farlara tam oturur. Diğer farların da tamamına uyacağını düşünüyorum duy farkı olmaması halinde. 

Ben kendim çift J farda kullanıyorum çok memnunum. Aşağıdaki fotoğraf benim çekimimdir. Başka video ve fotoğraflar eklenecektir. Bu led ile bi kaç video bulunmaktadır forumda, başka kullanıcıların yüklediği videolar...

Piyasa fiyatı 700₺’dir. 
      Tamamen aynı üründür. 
      Konum:  İstanbul elden teslim- Diğer illere kargo (alıcıya ait anlaşmam ile 11₺)
      Fiyat:  500₺  (Dileyene iyzico üzerinden taksitli) 
      Fotoğraf:  

• Yazan: Tulkas
      Aracımın sağ farında bugün farkettim hafif bir buğulanma olmuş, sabah baktığımda yoktu gün içinde kullandım ve park ettikten bikaç saat sonra farkettim. Diğer farda sıkıntı yok ama sağ far böyle, fotoğrafta da çok belli olmuyor ama alt kısımlarda dikkatli bakarsanız görebilirsiniz. Neden buğu yapmıştır sıkıntı çıkarır mı bu?

• Yazan: mercanshark
      Merhaba arkadaşlar,
      vw golf 7 2018 model comfortline aracım için sağ sis farı ve sağ ön iç park sensörüne ihtiyacım var, çıkma orjinal veya sıfır orjinal parça satanlar varsa yorum atabilirseniz iletişime geçelim.

• Yazan: OGZHN92
      Ürün Adı:  Halojen Far ve Ayna 
      Detaylar:  Herhangi bir sıkıntıları yoktur. Farlarda su alma, buğu yapma, kırık, çatlak yoktur. Tertemizdir. Led far takıldığı için satılmakta.
      Aynalarda cam yoktur. Tuş takımı dahildir. Katlanır ayna takıldığı için satılmakta. 
      Fiyat:  Far 750₺ Ayna 600₺
      Fotoğraf:  

Fiyatların gayet makul olduğunu düşünüyorum. Pazarlık payı yoktur. 

• İletiler

• Arkaslar merhaba öncelikle ben yardımcı olmaya çalışıyorum 200tl ücret talebim var burda bunu soylemek istemedim ama çok soru geliyor telefon numaramı yazamıyorum bu konu haricinde de sürekli arıyor arkaslar Ankara olan varsa telefon numarasını [email protected] adresine göndersin ben dönerim yardımcı olurum 
    • Geldi mi yoksa genel bir lastikçi ağzı mı acaba
    • Bu arada fiyatiniz gayet makul bence, standart highline uzerine nereden baksaniz +40bin tllik ekstra var( jantlar haric) aslinda bu donanimlari sokup satsaniz araci da stok satsaniz daha karli olur. Maaesef ikinci elde sonradan takilan donanimlar ederini bulmuyor. bir de nedense suv araclarda cam tavan cok aranan bi ozellik o nedenle bi tik dezavantaji olur satista. Yine de bu fiyata hizli satilacagini dusunuyorum.
    • Hayır normal değil., aşırı pahalı kafayı mı yemişler., en fazla 250 tl. civarı bişey., 181 tl. işçilik +87 tl. fren hidrolik sıvısı toplamda (indirimsiz) 268 tl. eder., tabii size en az %25 zubizu indirimi yapılacak., araç trafiğe çıkış tarihi itibariyle 7 yaşını doldurduysa %30 olucak., Antifiriz olarak dışardan alacaksanız; Liqui Moly KFS 13 veya Motul Auto Cool G13 Ultra veya servisten almak isterseniz GA13A8JM1  (%50 antifriz %50 saf su olacak şekilde) bu söylediğim ürünler konsantre olanlardır., İsterseniz ready to use yani (kullanıma hazır) olan antifrizler de mevcut yani hiç saf su ile %50-%50 karışım hazırlamakla uğraşmadan direk kapağı açıp koyabiliyorsun ama maliyet birazcık artabilir., Sistemin kapasitesi yaklaşık 7-8 litre civarı., Liqui Moly KFS 13 (konsantre formül); https://www.liquimolyturkey.com/liqui-moly-radyator-antifrizi-kfs-13-g13-tl774j-kirmizi-1-l-21139 Motul Auto Cool G13 Ultra (konsantre formül) Motul Auto Cool G13 (ready to use / kullanıma hazır olan önceden seyreltilmiş formül); https://urun.n11.com/antifriz/motul-auto-cool-g13-antifriz-37-derece-5-lt-urt-trh-0421-P447221486 Aşşağıda forumdan bir arkadaşımızın "yakın tarihli" bakım faturası mevcut., fren hidroliği değişim ücreti vs.. hepsi yazıyor., o telefondaki kişiyi oraya iskele babası olarak mı koymuşlar;
    • Yüksek ücretler ödemeyin dediğine göre arkadaşın düşük ücret talebi var. Ücret talebi olmasaydı yüksek ücret ödemeyin demez. Boşuna ücret ödemeye gerek yok derdi. Bu nedenle çözümü buradan paylaşacağını düşünmüyorum maalesef arkadaşlar.
  • Yeni Oluştur...