Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Ben de iç aydınlatmaları led yapsam diyorum ama sökme takma işlemini nasıl yapacağız tavandaki aydınlatmalarda?

Cok sagolun hocamSent from my iPhone using Tapatalk
Hocam bu konuyu detaylı olarak soylermısınız

Satıcının yazdıgı

Eğer sepeti istediğiniz led ampul ekleyebilir ve yerleştirilen sonra sipariş, satın tıklayın, ama o zaman money.On ödeme tıklayın etmeyiniz, ben ödeme olmadan sipariş göreceksiniz, ve ben indirim ile sizin için fiyat revize edeceğiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Satın almadan sipariş veriyorsunuz ,satıcıya mesaj atıyorsunuz,can you refresh the price pls, sonra satıcı düşerse zaten size mesaj atar ok diye ama çok bir indirim beklemeyin zaten 1 veya 2 dolar yaptılar bana ufak alımlarda..sonra ödeme ekranında solda refresh price yazan yere tıklayın fiyat düşüyor. @ugurgoncu_02 hocam.

Arkadaşlar ben çinden gündüz farı için beyaz ampul siparişi verdim. Bunu taktığımda serviste garanti ile ilgili sorun olur mu acaba?

http://tr.aliexpress.com/item/COB-T10-Led-No-OBC-Error-W5W-Led-Auto-Parking-Light-Interior-License-Plate-Sidemarker-Bulb/32338919706.html iyi günler değerli hocalarım yukarıdaki linkteki üründen sipariş vermiştim 1 ay önce nihayetinde bugün geldi.(linki yine burdan değerli hocalarımızın paylaşımından görüp sipariş geçmiştim teşekkür ediyorum [emoji4] ) arıza ışığı yaktı onuda vagcomla hallettim gayet güzel oldu almak isteyen hocalarıma tavsiye ederim [emoji4] 

/monthly_2016_06/IMG_0369.thumb.JPG.6eba954b011af0ca03cde61ad97b77b6.JPG
Bu torpidoya da olurmu?

@Beşiktaş1903 geri vites lambasına oldu ama torpidoya denemedim deneyip cevabını söyleyeyim hocam 

edit : torpido içinde uygundur bu ledler hocam denedim oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satın almadan sipariş veriyorsunuz ,satıcıya mesaj atıyorsunuz,can you refresh the price pls, sonra satıcı düşerse zaten size mesaj atar ok diye ama çok bir indirim beklemeyin zaten 1 veya 2 dolar yaptılar bana ufak alımlarda..sonra ödeme ekranında solda refresh price yazan yere tıklayın fiyat düşüyor. @ugurgoncu_02 hocam.
5a86a71310f2764785750ecaef483afd.jpg
bende resimleyeyim bu anı :)

511c51fcdd6ebbc4e757db33eed094f8.jpg
e7138fd87f3aa89123809e83680b4dfd.jpg
99351212a68bc2cd3f83726eabfae6f6.jpg
geldiler sonunda arıza ışığı yakmadılar

Stop lambasını led yapmak mümkünmü ?

bbdbd8ffd91bbbb62b770fb5d5282d5c.jpg

Geri